Hrvatska - Slovenija 2:1

123
...
181920
...
474849
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.324
07. lipnja 2026. u 21:40

pa vidljivo da ne idemo na full gas, znali smo bas u prijateljskim utakmicama pred SP-ima vuci ozljede stozernih igraca

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 564
07. lipnja 2026. u 21:40

Kramarić i Budimir ne mogu skupa. Petar Sučić i Baturina su motor ove ekipe trenutno tako da smirite doživljaj. Bit će to sve ok

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.194
07. lipnja 2026. u 21:41

Lukav je Dalara ima plan. Ne smijemo primiti, onda je sve moguće. Tamnopute ćemo zamoliti da ne trče baš jako i to je to

mk10
mk10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 1.894
07. lipnja 2026. u 21:41

Sok i nevjerica, Hrvatska igra spor i dosadan nogomet. Tako smo i uzeli zadnju medalju, a i igrali druga natjecanja. Ne slazem se da se ne moze izvesti zakljucak iz ove utakmice, moze, spremni smo za SP, nasa igra je tu. 

cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.765
07. lipnja 2026. u 21:41

Ove prijateljske s 10 zamjena su bas katastrofa, i onda neko kaze da je liga nacija loša...

http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
Lukkk
Lukkk
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2025.
Poruka: 1.462
07. lipnja 2026. u 21:43

Nek me razuvjere na prvenstvu, ali ovo je uzas.

I do trenera je, do koga drugoga, pozivi preko veze i dobri smo si, za mlade i gladne ima vremena.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.084
07. lipnja 2026. u 21:43

Prebacim na NOR MOR i jedno dva puta brze se igra

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 53
07. lipnja 2026. u 21:43

Vi bi igrali brži nogomet? 

S kime?

 

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
07. lipnja 2026. u 21:44

Lox je napisao/la:

Lukav je Dalara ima plan. Ne smijemo primiti, onda je sve moguće. Tamnopute ćemo zamoliti da ne trče baš jako i to je to

Vidi cijeli citat


HAHAHAHAHHAH danas stvarno komentari briljiraju 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.161
07. lipnja 2026. u 21:44

ARIZIN je napisao/la:

Mislim da bi ovdje Mišić sjeo samo tako za diktiranje tempa, Kova ne može, Modrić nije na razini od ove ozljede i fizički mu je puno...

Umjesto More je trebao Mišić, umjesto Jakića Smolčić .

 

Vidi cijeli citat


Mišić protiv Vukovara ne može ispratit igrača. Kakav Mišić bokte. 

Modrić nema ovdje sa kim igrat. Kovačić je ko kanta za smeće na terenu. Nije za ozbiljnu razinu. Onda dodaj Kramarića koji stoji ko semafor.... Pa Budimira koji ne može ništa van 16. I onda bi Mišić tu pomogao.... 

Dalić se grdno vara ako misli da mu Kovačić i Kramarić mogu igrati u ovom sistemu. Zajedno sa Budimirom. 

 

123
...
181920
...
474849
  • Najnovije
  • Najčitanije