Hrvatska - Slovenija 2:1

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Mtipster
Mtipster
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.09.2013.
Poruka: 1.299
08. lipnja 2026. u 02:00

Već smo odavno utvrdili da Dalić nije neki trener, ali je za funkciju izbornika najbolji dok je ovo Modrićeva ekipa, a još uvijek to je i bit će još nekoliko tjedana. Kovača i Dalića po trenerskom znanju i iskustvu ne možemo uspoređivati pa se sjetite kako su Kovačeve metode prošle u Brazilu.

Možemo mu unaprijed pisati 3 poraza i ispadanje u grupi, opet je najbolji izbornik u povijesti i teško će ga itko ikad skinuti, pa bila za to zaslužna sreća, Gospa, random funkcija ili vještina stvaranja atmosfere, nije ni bitno.
A vi koji priželjkujete više taktike, znanja i nogometa sličnog klupskom, strpite se još malo, nakon ovog ide veliki reset.

[uredio Mtipster - 08. lipnja 2026. u 02:00]
Đulić, Nauković, Pavličić Bekić - VAN iz Dinama!
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
08. lipnja 2026. u 02:02

AdrianaLima fan je napisao/la:

Kombinirani sastavi ce nam donijet kombinirane zakljucke.  Principjelnost nikad nije bila Daliceva jaca strana.

Vidi cijeli citat

Dalic je dobio sto je trazio iz ove tekme. Slobodu da donosi odluke bez da ih racionalizira. 

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.034
08. lipnja 2026. u 07:29

Bitno iz ove utakmice je da se nitko nije ozljedio i da je Gvardiol spreman.

Iz Dalićeve izjave nakon utakmice i njemu je jasno da Kovačić nije spreman 90 minuta i seli na klupu.

Idealno bi bilo da se on i Modrić mijenjaju nakon 60-70 minuta jer zajedno ne mogu.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.263
08. lipnja 2026. u 08:32

 "Jasno mi je da moramo biti hitriji, brži, energičniji i agresivniji. To je ono što tražimo. Marco Pašalić je pokazao brzinu. Svjestan sam da ne mogu do kraja u boj sa svojim senatorima. Meni je to jasno, znam to bolje nego bilo tko drugi. Složit ćemo najbolje što imamo" 

Tako kaže Dalić još. Valjda će onda po tome što misli prilagoditi ekipu ili ide do kraja u boj sa senatorima?

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.190
08. lipnja 2026. u 08:48

qwerty je napisao/la:

 "Jasno mi je da moramo biti hitriji, brži, energičniji i agresivniji. To je ono što tražimo. Marco Pašalić je pokazao brzinu. Svjestan sam da ne mogu do kraja u boj sa svojim senatorima. Meni je to jasno, znam to bolje nego bilo tko drugi. Složit ćemo najbolje što imamo" 

Tako kaže Dalić još. Valjda će onda po tome što misli prilagoditi ekipu ili ide do kraja u boj sa senatorima?

Vidi cijeli citat


Ili je  progledao ili kupuje medijski mir do prve utakmice. Sveu svemu jako je puno tu upitnika. Nije se imalo hrabrosti kao Tuchel, pa makar te razapelo. Ovako se zvalo igrače izvan forme, polu ozljeđene i zaslužne. Rezultat ćemo vidjeti. 

ZooM
ZooM
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.03.2013.
Poruka: 1.952
08. lipnja 2026. u 09:02

Lukass je napisao/la:

To nije istina. Kvalifikacije smo odigrali jako dobro. 

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Vidi cijeli citat


Odigrali smo domaće utakmice dobro dok je vani bilo povuci potegni, visili smo kod Farskih Otoka, kod Crne Gore, u Češkoj nismo odigrali ništa. Nažalost ova Hrvatska nije ista ekipa na domaćem i na gostujućem terenu, što uostalom i statistika gostujućih službenih utakmica u posljednje 3 godine jasno pokazuje, samo 4 pobjede u 15 utakmica.

pouzdan
pouzdan
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2016.
Poruka: 852
08. lipnja 2026. u 09:10

Zakljucak: bit cemo dobri na Sp proci skupinu a onda sta bude.

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.136
08. lipnja 2026. u 09:16

ZooM je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

To nije istina. Kvalifikacije smo odigrali jako dobro. 

Zadnje 4 prijateljske su problem (osim Kolumbije gdje smo izgledali u redu kad smo vratili na 4231) kad se počelo lutat sa tri iza (zbog Vuškovića). Sad je to izmaklo kontroli jer je selektorao igrače za taj sustav. A njima to ne odgovara.

To uopće nije duže vrijeme. 

 

Vidi cijeli citat


Odigrali smo domaće utakmice dobro dok je vani bilo povuci potegni, visili smo kod Farskih Otoka, kod Crne Gore, u Češkoj nismo odigrali ništa. Nažalost ova Hrvatska nije ista ekipa na domaćem i na gostujućem terenu, što uostalom i statistika gostujućih službenih utakmica u posljednje 3 godine jasno pokazuje, samo 4 pobjede u 15 utakmica.

Vidi cijeli citat


Ako češ točno (a koliko me služi sjećanje) visili smo gdje smo kretali sa 3421. Pa bi prebacili na staro.

Sad imamo problem gdje i sa 4231 nemamo igru kad su unutra Kovačić, Kramarić, Budimir. 

Prvi nije za natjecateljsku razinu. Što je bilo sasvim očito. Druga dva... Kramarić nije za ovu poziciju. On je igrač zadnje trećine. Budimir jednostavno ne paše našoj igri sa loptom. 

pretkolo rappana
pretkolo rappana
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2023.
Poruka: 6.521
08. lipnja 2026. u 09:21

Jel kasno za Mišića, Belju, Stojkovića, Smolčića i Bradarića?

Forma de vivir
VolimRukomet
VolimRukomet
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 587
08. lipnja 2026. u 09:25

pouzdan je napisao/la:

Zakljucak: bit cemo dobri na Sp proci skupinu a onda sta bude.

Vidi cijeli citat


I objektivno je to uspjeh.

Pa ljudi žive u nekom filmu gdje smatraju da su polufinala pravilo, a ne iznimka. Može se dogoditi, a pogotovo ako se poklopi ždrijeb što u ovom slučaju čak i nije slučaj.

Proći grupu i potuć se sa svima pa kako god bude. Samo šteta kaj nema penala i u grupnoj fazi.

Iznad svih!

  • Najnovije
  • Najčitanije