Jjanez je napisao/la:
Po meni je Hrvatska kvalitetnija i raznovrsnija momcad tako da vjerujem da ce proci Tursku. Ali treba pristupit krajne ozbiljno. Jedini handicap vidim sto Hrvati nece Tursku uzet za ozbiljno i sto su Turci poslije Ceha vjerovatno u nekakvom dzihad moodu....
Vidi cijeli citat
Gresis sine, Slaven Bilic je pred koji dan rekao da zeli Cehe u 1/4 finalu, da bi nam oni vise odgovarali, znaci potcjenjivanje nije bilo u planu, a pogoto nakon jucerasnje predstave nase predstavnistvo nece potcjenjiti Sultan Boyse, uci ce 100% motivirano, naravno po forumima ce biti onih koji ce se rugati Allahovim ratnicima, ali ti (mi) ne igraju nikakvu ulogu osim sto zabavljaju dokoni narod