AdamMalysz je napisao/la:
Nece igrati u bugarskoj ligi nego ce igrati Bundesligu s 19 godina. Uopce nije lose ako znamo da mu je alternativa Tottenham koji je vec par sezona u rasulu i gdje bi, lako moguce, zavrsio na klupi nakon dvije losije utakmice.
Vidi cijeli citat
Taman godinu dana ostane u BLu,napreduje i onda se vrati u PL
Tottenham će dobiti priiliku da se sredi ,iduće godine nema Europe i manje je prilike za igrati
Nakon godinu dana svi će biti pametniji a Luka ako godinu za godinom pokaže kvalitete znati će se da je za PL
Ima i sada SP da se pokaže
Ako tamo bude dobar,posebno protiv Engleske rasti će pritisak za suprotnu odluku no istina je da PL nema strpljenja Nije to razvojna liga