Hrvatski igrači u inozemstvu - sezona 2026-27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.094
10. lipnja 2026. u 16:56

S obzirom na to da lagano kreću pripreme za novu sezonu, vrijeme je i za novu temu za igrače u inozemstvu.

 

Ljubo Puljić iz Bayerna u Atalantu gdje bi trebao potpisati 4+1 ugovor, a u B momčadi za koju će igrati čeka ga Sergej Levak, još jedan bivši Osijekov igrač

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 330
10. lipnja 2026. u 17:47

Šteta, i jedan i drugi veliki talenti koji bi u Hnlu bili top, ovako im godine odlaze u B momčadima

Milky1950
Milky1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.07.2024.
Poruka: 430
10. lipnja 2026. u 17:50

vitezslavonskeravni je napisao/la:

Šteta, i jedan i drugi veliki talenti koji bi u Hnlu bili top, ovako im godine odlaze u B momčadima

Vidi cijeli citat
I to u Italiji koja je opce poznata da daje priliku mladim igracima. Da mi je znati sta je u njihovim glavama i glavama roditelja jesu im isprane od strane:novca, menadzera, tih klubova...

vitezslavonskeravni
vitezslavonskeravni
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.08.2025.
Poruka: 330
10. lipnja 2026. u 18:40

Milky1950 je napisao/la:

vitezslavonskeravni je napisao/la:

Šteta, i jedan i drugi veliki talenti koji bi u Hnlu bili top, ovako im godine odlaze u B momčadima

Vidi cijeli citat
I to u Italiji koja je opce poznata da daje priliku mladim igracima. Da mi je znati sta je u njihovim glavama i glavama roditelja jesu im isprane od strane:novca, menadzera, tih klubova...

Vidi cijeli citat

Uz sve drugo i ime kluba vjerojatno povuče u tom smjeru, teško je pretpostaviti kako bi mi razmišljali u njihovoj koži

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
10. lipnja 2026. u 19:50

Po svemu sudeci Tottenham ne racuna na Vuskovica. Kupili su Marcosa Senesia.

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 53
10. lipnja 2026. u 21:08

Spas za njega. 

Neka odradi još jednu sezonu hsv-u, i moze birati bilo koji zdraviji i stabilniji klub. 

Prodigy
Prodigy
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 994
11. lipnja 2026. u 13:03

Milky1950 je napisao/la:

vitezslavonskeravni je napisao/la:

Šteta, i jedan i drugi veliki talenti koji bi u Hnlu bili top, ovako im godine odlaze u B momčadima

Vidi cijeli citat
I to u Italiji koja je opce poznata da daje priliku mladim igracima. Da mi je znati sta je u njihovim glavama i glavama roditelja jesu im isprane od strane:novca, menadzera, tih klubova...

Vidi cijeli citat

Ajd sto su djeca u tim godinama glupa ko kurac, ali cudi me da su roditelji toliko glupi i pohlepni. Nevjerojatno...

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.009
12. lipnja 2026. u 12:42

Prica se da ce Vuskovica koristit(30mil.) da prebiju cijenu  transfera Heckea u Tottenham.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.950
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.401
12. lipnja 2026. u 13:07

Englez/Francuz/Španjolac/Nijemac s takvom sezonom iza sebe bi otišao u neki od Top 5 europskih klubova za 150 milijuna eura

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
  • Najnovije
  • Najčitanije