Hrvatski igrači u inozemstvu - sezona 2026-27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.625
12. lipnja 2026. u 13:15

AdrianaLima fan je napisao/la:

Prica se da ce Vuskovica koristit(30mil.) da prebiju cijenu  transfera Heckea u Tottenham.

Vidi cijeli citat

Od Tottenhama me više ništa ne može iznenadit. Kupiš Senesija s 30 godina i za 2 godine ćeš tražit novog stopera, a kao prodaješ Vuškovića.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.062
12. lipnja 2026. u 13:15

Dobar je i Brajton, taman da cijena jos naraste a onda ce ga valjda i neki Manchester primjetiti.

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
12. lipnja 2026. u 13:18

Weasley je napisao/la:

Englez/Francuz/Španjolac/Nijemac s takvom sezonom iza sebe bi otišao u neki od Top 5 europskih klubova za 150 milijuna eura

Vidi cijeli citat
malo si rekao.

I Gvardiol je bio Hrvat kad je masno plaćen od strane Cityja... Za ovog se dosad najviše isprsio Brighton (kul klub btw).

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 484
12. lipnja 2026. u 14:15

Cholo je napisao/la:

AdrianaLima fan je napisao/la:

Prica se da ce Vuskovica koristit(30mil.) da prebiju cijenu  transfera Heckea u Tottenham.

Vidi cijeli citat

Od Tottenhama me više ništa ne može iznenadit. Kupiš Senesija s 30 godina i za 2 godine ćeš tražit novog stopera, a kao prodaješ Vuškovića.

Vidi cijeli citat


Ako je to sve istina

No De Zerbi se sada najviše puta

No ako bi prodavali summjam da bi bilo ispod 60 milja funti

danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.593
12. lipnja 2026. u 14:59

Brighton bi u svakom slucaju bio napredak u odnosu na HSV. Igrao bi KL i u najjacoj ligi na svijetu. 

Tottenham nakon jos jedne sezone u kojoj su zavrsili 17., nema previse mogucnosti s isprobavanjem mladih igraca jer se kod njih rezultat ocekuje odmah i onda je logicna odluka da se ide s isprobanim igracima (koliko god dugorocno bila besmislena, ali trener cuva prije svega svoje dupe). 

Huerzeler je dobar trener i mogao bi dosta toga nauciti, tako da se nadam da ce se odluciti za taj korak, puno radije nego ostati u HSV-u ili grijati klupu...

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.088
12. lipnja 2026. u 15:08

Rober Muric globetrotter nakon Albanije ide put Malte, tocnije, Floriane

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.382
12. lipnja 2026. u 15:12

Weasley je napisao/la:

Englez/Francuz/Španjolac/Nijemac s takvom sezonom iza sebe bi otišao u neki od Top 5 europskih klubova za 150 milijuna eura

Vidi cijeli citat

Po cemu?

Za bolju cijenu treba i bolji rezultat od izbjegavanja borbe za opstanak, HSV je primao puno golova...

[uredio Vince Carter 15 - 12. lipnja 2026. u 15:14]
Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
galico
galico
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.09.2018.
Poruka: 484
12. lipnja 2026. u 15:21

Nije isključena prodaja ali sa buyback kaluzulom 

https://www.youtube.com/watch?v=nGbmXOuPjSM

Navedeno znači da bi ga uvijek mogli otkupiti u nekom roku ( od npr. tri godine) 

To znači da ga De Zerbi ( njega se sada najviše pita) ne smatra gotovim proizvodom ali i mogućim velikm potencijalom

Na taj način bi ipak ga mogli vratiti nazad ako ispuni potencijal,a dobili bi igrača koji im već sada odgovara profilom ( Van Hecke koji ipak ima 25 godina). Jedino što ovaj u videu govori da je 30 milja funti premalo

Brzinski sam pogledao video pa možda nisam nešto dobro shvatio, ali saznati ćemo brzo pod uvjetom da je to sve istina

De Zerbi odstupa od logike Spursa zadnjih godina koji su zadnjih godina gotovo isključivo djecu kupovali pa im se skoro o glavu obilo

Ja moram priznati da i dalje imam nekoliko upitnika oko Vuškovića

Brighton bi sigurno bio korak iznad HSVa...

Ali pod uvjetom da je bilo što od ovoga točno

https://cartilagefreecaptain.sbnation.com/tottenham-hotspur-transfers-rumors/71093/tottenham-hotspur-transfer-news-rumors-luka-vuskovic-brighton-30m-bid

[uredio galico - 12. lipnja 2026. u 15:46]
AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 62
13. lipnja 2026. u 01:44

Brighton bi bija odličan za Vuška, Premijer liga, igrat će konfekcijsku ligu a obzirom na konkurenciju možda i osvoji prvi europski trofej s 20 godina.

Brighton nije neki yo yo klub nego klub koji je već desetu godinu u ligi, napreduju iz godine u godinu, a uostalom i zadnju su bili isprid šugavog totema.

A i prije će iz Brightona u neki top klub, mnogi odlični igrači su potratili svoje karijere u totemu.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.062
13. lipnja 2026. u 17:44

Brighton ima vrlo ozbiljnu momcad, mislim da bi Vusko u tandemu sa Van Heckeom bio usudim se reci top prica engleske lige sto se tice branica. Bar se nadam.

 

Cucurella je u Brightonu napravio kljucni iskorak, Trossard, Caisedo, uz jos par imena obecavajuca sredina za razvoj.

 

  • Najnovije
  • Najčitanije