Dinaminjo je napisao/la:
Kako je UEFA ovo zeznula.
Odstupili su od osnovnog principa da se na pocetku sezone mora znati koja mjesta vode u europu.
Htjeli su dat 2 dodatna mjesta, ok, nek daju, ali je to trebalo ici od sezone +1. Dakle da Ita i Njem dobiju po tablici 24/25 dodatno mjesto u 25/26.
Sad vise ne znas tko tu koga..
Vidi cijeli citat
U teoriji Atalanta sada može tankirati da bi Italija imala šest predstavnika u LP. Jer trenutno imaju utakmicu manje od Juvea i Bologne. Ako Atalanta uđe u TOP4, onda Italija ima 5 predstavnika u LP, a ne 6.
Ali sve se to može riješiti na način da se sva finala europskih natjecanja igraju nakon što se završe ligaške sezone.
A ne ovako gdje je Atalanta osigurala LP osvajanjem EL i u prvenstvu se nemaju za što boriti osim da lošim rezultatima idu u prilog svojoj ligi.