Pratim eurokupove od 80ih i uvijek kad si vidio popis nositelja i nenositelja je više manje bilo to to po snazi, izuzev jednog, dva. Ovo već sad nema veze s vezom, a postat će još nakaradnije.

Ovo je čisto bio komentar o (ne)kvaliteti navedenog trojca, na sad već povećem uzorku.

Tu nijedan sustav bodovanja ne pomaže, možda jedino oživljavanje intertota za one koji ne uđu u Kl.. :podlo se smijulji..

[uredio pretkolo rappana - 04. listopada 2024. u 14:16]
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 4.256
04. listopada 2024. u 14:16

Jel Dinamo pokazao da se može i protiv Reala (0:1), Atalante, Arsenala, Ajaxa, Benfice.... Samo treba imati muda. A ovi koji ovako nemilice prosipaju po Europi i ovo malo preostalog ugleda koji je na izdisaju bi se trebali dobro zamisliti što im je cilj? Jer 5:0 u Ljubljani i ispadanje doma od "tamo nekih" Čeha je iznimno loš rezultat. Svaki bod osvojen u Europskim tekmama "vrijedi" 5 godina, a naši klubovi ih nemilice prosipaju gdje god stignu, Hajduku u prolazu proti "ribara" i rubarima ostavili bod...  SVAKI BOD U EUROPI JE BITAN, dok ne postavimo stvari na takav način, nitko neće naprijed!

[uredio Luckasti - 04. listopada 2024. u 14:20]
idemo do kraja
04. listopada 2024. u 14:19

Luckasti je napisao/la:

SVAKI BOD U EUROPI JE BITAN, dok ne postavimo stvari na takav način, nitko neće naprijed!

Triba je onda dinamo sačuvat 2:0..

Luckasti
Luckasti
04. listopada 2024. u 14:25

pretkolo rappana je napisao/la:

Ovdje si postavio ponovno krivu tezu, Dinamo je igrao protiv viceprvaka iz lige petice, a Hajduk ispao od 6 kluba Češke lige.

Još žalosnije je da u 180 (slovima: stoosamdeset) minuta gol nije zabio. Kako misliš pobijediti bez zabijenog gola u 2 utakmice i proći dalje?

A 1,4 milje razloga u €urima postoji zašto bi Dinamo rađe pobijedio nego igrao neriješeno....

Bellygunner
Bellygunner
Dokazano ovisan
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 15.058
04. listopada 2024. u 14:45

Nšim klubovima, igračima, trenerima tribaju dvi utakmice tjedno, nekakvi liga kup koji bi iša prvo po ligaškom sistemu a da u istom ne sudjeluju klubovi koji igraju uefa skupine (Dinamo). Bar 4 dodatne utakmice u jesenskom dilu sezone pa nek igra druga jedanaestorka al nek se navikavaju na žešći raspored. Ko ne može, nek gubi 10:0,nije uopće bitno. Nekako natirat ljude u klubovima da počnu drukčije razmišljat i radit

Potpis-piss pot
04. listopada 2024. u 14:54

Neslužbeno prvenstvo drugih ekipa?

Oni s malom minutažom u prvoj ekipi, juniori i kadeti, igrači na probi, oni koji se vraćaju iz ozljeda..

Bellygunner
Bellygunner
04. listopada 2024. u 15:13

Službeni kup al na izbor trenerima koga će stavit da igra. Malo razdrmat žabokrečinu

04. listopada 2024. u 15:31

Konferencijska liga je izmišljena za omogućiti europskoj sirotinji doživljaj igranja i zarade kroz europska natjecanja.

To što našim bjednim haklerima nije dovoljno je drugi par opanaka.

Niža-srednja klasa europskih klubova ima laganu šansu zaigrati Europu i zaraditi, ako Larne pobjedi Gibraltarce i Ballkani te dobije 2,5 bodova, to nije kraj svijeta... ipak je Hajduk dobio 2 boda za 2 gola farskim i slovačkim poštarima

04. listopada 2024. u 16:14

Budi mi se neki osjećaj da je slijedeća godina ta, a možda je samo žgaravica..