Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2024-25

Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 1.099
08. kolovoza 2024. u 22:00

Sreća je što gol u gostima više ne vrijedi pa ovi ne mogu proć sa 0:0. Druge utakmice će naši klubovi morati shvatiti puno ozbiljnije ako žele prolaz dalje. Penal za Azere i 35 minuta neiskorišteni igrač više je bolje da se sada dogodi, nego poslije. Nego, hoće li Armenac smjeti igrati u uzvratu zbog političkih odnosa?

Antonio Leonel
Pristupio: 03.12.2010.
Poruka: 1.843

Osijeku znaci najbolji igrac u zadnjih 30 godina ode 14 sati prije utakmice

Trener stopera s kojim je na ratnoj nozi uvodi u 60. minuti, ovaj skrivi penal

Razvijaju tudjeg golmana da se na njima uci i kiksa

Bozemeprosti, ali ovo sto radi Osijek ovo ljeto je najgore upravnistvo nekog HR kluba u ohoho vremena

Koja konjina je Duarte...

Pravilo je da se kod hrvatskih klubova u Europi uvijek pojavi neka dekoncentrirana konjina koja sjebe

trud i trku cijele ekipe...

A možda je u pitanju ipak samo manjak kvalitete i igračke inteligencije.

Za bolje igrače na tom polju treba dati veću lovu i to je to...

Vidi cijeli citat

Kako Azeri, Slovaci, Kazaci...nemaju takve konjine?

Potpis-piss pot
Matija1711
Matija1711
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.09.2021.
Poruka: 491

Znaci samo Dinamo u grupama i to najgore moguce,LP,gdje cemo skupit 2 pobjede i to je to

Muncimir I
Muncimir I
Pristupio: 12.03.2024.
Poruka: 451
08. kolovoza 2024. u 22:04

Rijeka ziheraški, a imala više od pol sata igrača više. Osijek isto, ne znam što su igrali drugo poluvrijeme. Čuvali 1:0?

Rijeka bi mogla barem konferencijsku dohvatiti, Hajduk će proći ove mikimause, a Osijek bojim se da je prokockao svoje šanse večeras.

ivanzg
ivanzg
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.12.2023.
Poruka: 11
08. kolovoza 2024. u 22:05

Ma sve jasno, ali sad se bodovi skupljaju da probaš uletit u nositelje pa da imamo mogućnosti ulaska barem 2 kluba u grupu.

Ovako prosipat bodove baš boli za oči, makar se nadam da će Rijeka proći Olimpiju ako ispadnu od Elfsborga pa da imamo barem tog drugog ove sezone.

Za Osijek i Hajduk nisam optimist.

loozer
loozer
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 1.692

Matija1711 je napisao/la:

Da, sigurno Rijeka nije favorit protiv Olimpije u slucaju playoffa za Konferencijsku.

Rijeka ce igrati grupnu fazu nekog natjecanja, u to sam poprilicno uvjeren.

radamel
radamel
Pristupio: 10.05.2021.
Poruka: 379
08. kolovoza 2024. u 22:06

allen je napisao/la:

neovisno o svemu, ne kuzim zasto se nogometna pravila neprimjenjuju uvijek jednako za sve?

u trenutku izvodjenja penala, mislim da su 3 igraca gostiju utrcala barem 3m unutar sesnajsterca

Nova su pravila od ove sezone, to se više ne kažnjava ako taj igrač koji prerano utrči ne utječe na izvođača/vratara ili mu se recimo ne odbije lopta i zabi gol/spriječi napadača da zabije gol, onda se ponavlja udarac ili sudi neizravni ako je riječ o napadaču

radamel
radamel
Poruka: 379
08. kolovoza 2024. u 22:09

Znači imamo priliku kao nikad i opet zaseremo...Hajduk 0 bodova protiv Slovaka koji su na kraju imali i najozbiljniju priliku, mora se to proći doma. Rijeka s istim brojem igrača bolja nego s igračem više, moralo se to dobiti, u Švedskoj bude teško. Ako ispadnu idu na Olimpiju, to bi se moralo proći. Osijek...1.pol dobro, drugo apsolutno ništa, na kraju čuvali rezultat i onda konjina od Duartea napravi grešku na centru prvo i vrhunac penal ko da je U-10, konj konj, lud sam. Teško bude tam, i s 1:0 bi bilo, a kamoli ovak

Lukass
Lukass
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 4.437
08. kolovoza 2024. u 22:12

Kao što rekoh da svi prođu puna šaka brade.

Osijek glupo primio za x. Rijeka ispuhana u 2.poluvremenu. Bez energije i rizika. Hajduk bez igre i rizika.

Možda se dignu svi. Mora se ić na pobjede ne na ikseve čuvanje itd...