Nismo vani sa 10 bodova.
Još je rano za precizne analize, ali kao i prošle godine sa 10 bodova će se prolaziti dalje u EL.
A u Ligi prvaka će se prolaziti sa vjerojatno i 9 jer tamo svi svima uzimaju bodove i puno je remija.
Ovo da se sa 11 ne prodje se neće ponoviti 10 godina.
Uvjeren sam da je jedna pobjeda Dinamu dovoljna za prolaz uz uvjet da ne bude razbijanja u ostalim porazima, tj. maksimalno jedan 3-0 poraz.
Zato je meni pojam proljeće u Europi pluskvamperfekt. Ovih 11 bodova u Ligi prvaka je doslovno razina kao da si u finalu Konferencijske lige ili četvrtfinale EL po značaju i težini.
Mislim pogledajte što sve igra KL. Pa i ovi Dinamovi protivnici u EL. Pa onda to usporedite s Borussijama, Bayernom, Arsenalom, Celticom i Milanom. Celtic i Milan bi se prošetali do finala KL, a nama su to bili 3. i 4. najlakši protivnik prošle sezone.
[uredio Igram Managera sa Belupom - 25. listopada 2025. u 16:50]