Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2025-26

dsurba
dsurba
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2015.
Poruka: 489
18. travnja 2026. u 08:30

Kako stvari stoje Varaždnin opet bude igrao europu. Puno bolje nego Osijek trenutno. Očekujem ako ne rasprodaju ekipu prolaz kojeg pretkola ova sezone od njih. Samo da ih malo ždrijeb pomazi

Primarius
Primarius
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.05.2024.
Poruka: 150
20. travnja 2026. u 07:50

Ko je uopce pricao o osijeku

Frank Wedekind
Frank Wedekind
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 410
21. travnja 2026. u 20:38

Ne znam jel rano za davat prognoze, ali ovo mora bit sezona u koju ulazimo s najnižim očekivanjima dosad.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
22. travnja 2026. u 08:45

Frank Wedekind je napisao/la:

Ne znam jel rano za davat prognoze, ali ovo mora bit sezona u koju ulazimo s najnižim očekivanjima dosad.

Vidi cijeli citat


Tri kluba u ligaškoj fazi uopće nije malo, a možda i Varaždin uđe, treba vjerovati. 🙏

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
22. travnja 2026. u 12:39

Dok god budemo imali klub koji je s obzirom na potencijal i budget pretplaćen za Europu a u toj istoj Europi napravi jedno veliko ništa, blago rečeno nije dobra situacija.

Primarius
Primarius
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.05.2024.
Poruka: 150
27. travnja 2026. u 21:59

Taj klub je pretplacen na europu na osnovu domaceg naslova i dva padobrana, a ne na racun svoje kvalitete.

CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.467
27. travnja 2026. u 22:31

Primarius je napisao/la:

Taj klub je pretplacen na europu na osnovu domaceg naslova i dva padobrana, a ne na racun svoje kvalitete.

Vidi cijeli citat

Taj klub je ja mislim statistički jedan od najuspjesnijih u kvalifikacijama u zadnjih 15tak godina, a nekih 7 godina u nizu je svake godine skidao bar jedan skalp iz liga petica.

Al kvalitetan kmek, školski reklo bi se, ko Jordanov fadeaway ili Modriceva vanjska.

Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.654
27. travnja 2026. u 22:42

Primarius je napisao/la:

Taj klub je pretplacen na europu na osnovu domaceg naslova i dva padobrana, a ne na racun svoje kvalitete.

Vidi cijeli citat

A šta će vama padobran kad krećete s visine ivičnjaka pa vam je i to previsoko pa se razbijete...?

Od Ružemberoka i Tobola nema niže, tu ni padobran nbe pomaže jer se ne stigne ni otvoriti.

Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
27. travnja 2026. u 22:44

Smije li se otvoriti nova tema za novu sezonu ili je ipak prerano?

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.149
28. travnja 2026. u 06:53

Rano je. Kad se budu znali svi potencijalni protivnici 

Majstor smora
  • Najnovije
  • Najčitanije