Malo vjere u naše? Jer svakom pravom sportašu je pobjeda nešto što ga najviše veseli! Žalosno je koliko smo si puta "sami sebi" pucali u noge?
Hadjduk bih u ovom komentaru preskočio:
-Loksa nekoliko puta najsvježije u "Covide" sezoni, kada su u ZGB imali Beč na jednu tekmu u Kranjči, a ti prije toga prodaš Grbića za "siću"? A "samo" prolaz Beča bi joj donio višestruko više novca nego su dobili za Grbića! A par puta imali pobjede u gostima pa ispali u Zagrebu
-Šibenik sa Cipra došao sa tri gola prednosti pa ispao u Splitu u produžetku (jer nije mogao igrati u Šibeniku)
A tu bih najviše pohvalio Rijeku koja je, pogotovo pod Kek-om, iznenađivala pozitivno, još mi zvoni Mujanović za 2:2 i prolaz protiv Nijemaca...
Postavit se muški, sa jasnim ciljem, i formacijom u kojoj možeš parirat protivniku? I nada u barem tri kluba u skupinama!
PS prve tekme protiv jačih suparnika (pogotovo ako su u gostima su KLJUČ), pošto sve jače lige počinju prilično kasnije od HNL-a, pa se u ovim pretkolima uigravaju! Sjetih se Hajduka u Rimu protiv Rome, da je Vučko potrpao "mrtvace" + da se nisu zadovoljili minimalnim porazom, Hajduk bi vjerojatno prošao...