Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2026/27

Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
18. lipnja 2026. u 13:47

Do Gospe imamo "same favorite", a poslije Gospe obično ostane Dinamo u nekoj od skupina?

Što bi stari rekli, najčešće, spala knjiga na jedno slovo?

idemo do kraja
dsurba
dsurba
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2015.
Poruka: 489
18. lipnja 2026. u 17:04

Svakako mislim da Varaždin nije bez šansi ali realno ne očekujem ništa. Ima.li u slučaju prolaska Varaždin šansu biti nositelj u 3 pretkolu?

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.106
18. lipnja 2026. u 17:52

dsurba je napisao/la:

Svakako mislim da Varaždin nije bez šansi ali realno ne očekujem ništa. Ima.li u slučaju prolaska Varaždin šansu biti nositelj u 3 pretkolu?

Vidi cijeli citat


Teoretski ima, realno nema.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.963
18. lipnja 2026. u 18:51

ima tema za ŽNK

ti si je otvorio

ŽNK Hajduk - Forum - Sportnet.hr

i svejedno pišeš ovdje

 

raspizde me ovakve stvari...

[uredio ian wright - 18. lipnja 2026. u 20:54]
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
19. lipnja 2026. u 10:24

Svi ispadaju osim Dinama i Rijeke. Klasik.

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
19. lipnja 2026. u 11:11

Malo vjere u naše? Jer svakom pravom sportašu je pobjeda nešto što ga najviše veseli! Žalosno je koliko smo si puta "sami sebi" pucali u noge? 

Hadjduk bih u ovom komentaru preskočio:

-Loksa nekoliko puta najsvježije u "Covide" sezoni, kada su u ZGB imali Beč na jednu tekmu u Kranjči, a ti prije toga prodaš Grbića za "siću"? A "samo" prolaz Beča bi joj donio višestruko više novca nego su dobili za Grbića! A par puta imali pobjede u gostima pa ispali u Zagrebu

-Šibenik sa Cipra došao sa tri gola prednosti pa ispao u Splitu u produžetku (jer nije mogao igrati u Šibeniku)

A tu bih najviše pohvalio Rijeku koja je, pogotovo pod Kek-om, iznenađivala pozitivno, još mi zvoni Mujanović za 2:2 i prolaz protiv Nijemaca...

Postavit se muški, sa jasnim ciljem, i formacijom u kojoj možeš parirat protivniku? I nada u barem tri kluba u skupinama!

PS prve tekme protiv jačih suparnika (pogotovo ako su u gostima su KLJUČ), pošto sve jače lige počinju prilično kasnije od HNL-a, pa se u ovim pretkolima uigravaju! Sjetih se Hajduka u Rimu protiv Rome, da je Vučko potrpao "mrtvace" + da se nisu zadovoljili minimalnim porazom, Hajduk bi vjerojatno prošao... 

idemo do kraja
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.406
19. lipnja 2026. u 11:11

Mislim da Hajduk ima itekako ozbiljnu šansu ući u grupu, najmanje konferencijske.

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.172
19. lipnja 2026. u 11:23

Dinamo u LP ili EL, potpuno je svejedno.

Nadam se da će Kekovi igrači uspjeti kao nenositelji proći taj play-off KL-a pa da drugu sezonu zaredom imamo dva kluba u ligaškoj fazi. A i samim time da se tamo izbore za što bolji koeficijent kako bi u idućim sezonama bili nositelji. Ako ne, onda neka napadnu prvo mjesto u SHNL-u.

Što se tiče Hajduka, od kluba koji je nekada prije uvođenja KL-a težio statusu nositelja u play-offu EL-a, dobili smo klub koji neće biti nositelj ni u trećim pretkolima KL-a. Svake sezone izbore pretkola, a nikad ništa ne naprave. Tako će biti i ovaj put.

Varaždin kao i bilo koji četvrti hrvatski predstavnik nije nositelj u drugom pretkolu KL-a pa ne treba ništa puno ni očekivati.

Eto, i jednom Osijeku će sljedeće sezone ako se plasira koeficijent biti 5.500, jer će imati dvije sezone sa nulom u petogodišnjem razdoblju i neće biti nositelj u drugom pretkolu KL-a.

romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. lipnja 2026. u 12:48

idemo je napisao/la:

Mislim da Hajduk ima itekako ozbiljnu šansu ući u grupu, najmanje konferencijske.

Vidi cijeli citat

Vrlo teško. Pafos je klasa iznad, a u 3. pretkolu KL mislim da nisu nositelji

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
21. lipnja 2026. u 02:36

CROphantom93 je napisao/la:

Kako Hajduka ide zadnje 3 godine s ovim kuglicama pa to je cudo.

Žilina pa Pafos...

 

Ako i 3. Godinu u nizu ne iskoristite ovaj zdrijeb samodiskvalificirajte se na rok od par godina.

Vidi cijeli citat


 

Pafos je igrao LP i bio prilicno dobar tamo. Odakle je to dobar zdrijeb?!