pretkolo rappana je napisao/la:
Daj Žilinu, nek gori sve...
Vidi cijeli citat
prilika za revanš. s tim da je možda ova Žilina opasnija od one.
kako volim odigrat kladaru, dosta sam upratio Žilinu, par puta sam ih gledao, ali zbog golova sam ih često igrao i pratio rezultate. dosta mlada ekipa, a imaju svega sedam igrača koji iza sebe imaju 4+ sezone seniorskog nogometa, svi ostali do 3 sezone.
u sezonu su ušli odlično i bili konkurentni na jesen, ali kako je počeo proljetni dio oni su krenuli padat.
zabili su 19 puta ove godine po 3+ gola, a bilo je tu i osmica i sedmica u mreži protivnika, ali i to je stalo na proljeće. ono što sam ih gledao, za njih ne postoji obrana, ali zato su u svakom napadu opasni, direktni, okomiti.
najviše bi volio Aluminij ako moram birati