Hrvatski klubovi u UEFA-inim natjecanjima, sezona 2026/27

123
...
789
...
242526
crooy3
crooy3
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.04.2018.
Poruka: 555
15. lipnja 2026. u 19:39

Ćelava prevara je napisao/la:

crooy3 je napisao/la:

Znači, počinje najbolji dio godine. Europske kvalifkacije su jedina ljetna aktivnost prema kojoj ne osjećam prijezir. Naprotiv. 

Kada dođemo do 1. rujna, kad bi postojao vremenski stroj, odmah bih se prebacio na 15. lipnja i idemo ispočetka.

Vidi cijeli citat

1. Prezireš sve ljetne aktivnosti osim kvalifikacija

2. Da možeš, živio bi samo ljeti

Šta si, ovisnik o kvalifikacijama?

Vidi cijeli citat

Istina, pomalo kontradiktorno.

Ali europske kvalifikacije su peak nogometnog dijela sezone. 

Tako da da, možemo to nazvati i ovisnošću o kvalifikacijama.

Moja opčinjenost kvalifikacijama je jedina stvar koja nadjačava prijezir prema ljetu 😁

[uredio crooy3 - 15. lipnja 2026. u 19:39]
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
16. lipnja 2026. u 08:32

Ždrijeb Europske lige je danas tek u 17 sati.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.142
16. lipnja 2026. u 08:53

Nema podgrupa za Hajduk. Svi su u bubnju. Ako ne budu grijali kuglice Vojvodina je opcija. 27 članaka na tu temu, sad.....

Majstor smora
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.156
16. lipnja 2026. u 08:55

Po jačini od najjačega prema najslabijemu Vojovodina, Universitatea Cluj, Žilina, Derry city, Aluminij, Vestri.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
16. lipnja 2026. u 08:57

SSG79 je napisao/la:

Nema podgrupa za Hajduk. Svi su u bubnju. Ako ne budu grijali kuglice Vojvodina je opcija. 27 članaka na tu temu, sad.....

Vidi cijeli citat

Redakcija indexa kad Hajduk izvuce Vojvodinu slikovito:

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
16. lipnja 2026. u 08:58

Samo ne Vojvodinu. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
CROphantom93
CROphantom93
Mali dioničar
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 5.455
16. lipnja 2026. u 09:01

Bellygunner je napisao/la:

Samo ne Vojvodinu. 

Vidi cijeli citat

Čekaj, ne želiš čitati tekstove Jergovića i Dežulovića kako je ta utakmica simbolična prilika da se opet volimo?

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.561
16. lipnja 2026. u 09:04

Ne. Također ne želin slušat ustašiju sa tribina. U 21.smo stoljeću

[uredio Bellygunner - 16. lipnja 2026. u 09:05]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.169
16. lipnja 2026. u 09:31

Da, Vojvodina igrački najteži ždrijeb. Najskuplja momčad po TM-u. Imaju dosta igrača milijunskih vrijednosti. Universitatea jako neugodan protivnik, bili su drugi u respektabilnoj ligi. Žilina kao Žilina, Slovaci su crna mačka za Hajduk. Aluminij, Derry i Vestri bi se trebali proći.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.098
16. lipnja 2026. u 09:36

Ako slučajno i izbacimo Vojvodinu, onda će Uefa izbaciti nas, tako da možda baš i nije pametna opcija.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
123
...
789
...
242526
  • Najnovije
  • Najčitanije