Ćelava prevara je napisao/la:
crooy3 je napisao/la:
Znači, počinje najbolji dio godine. Europske kvalifkacije su jedina ljetna aktivnost prema kojoj ne osjećam prijezir. Naprotiv.
Kada dođemo do 1. rujna, kad bi postojao vremenski stroj, odmah bih se prebacio na 15. lipnja i idemo ispočetka.
Vidi cijeli citat
1. Prezireš sve ljetne aktivnosti osim kvalifikacija
2. Da možeš, živio bi samo ljeti
Šta si, ovisnik o kvalifikacijama?
Vidi cijeli citat
Istina, pomalo kontradiktorno.
Ali europske kvalifikacije su peak nogometnog dijela sezone.
Tako da da, možemo to nazvati i ovisnošću o kvalifikacijama.
Moja opčinjenost kvalifikacijama je jedina stvar koja nadjačava prijezir prema ljetu 😁
[uredio crooy3 - 15. lipnja 2026. u 19:39]