možda je onda bija talijanski, imamo neke slićnosti u beštiman, nisan gleda.,
za ne falit, sidin na tribinama negdje15-16 red, kad su manje utakmice i kad je manja gužva ponekad čujem dobro psovke sa terena, po tom nekom kriteriju bilo bi žutih i nastavno crvenih ka u priči, i ne samo navedenog igrača livaje i ostalih igrača hajduka, nego i protivničkih.no, uzmimo u obzir sad da je jović pogriješija i nije sancionira prostački govor koji su dobro vidjeli gledatelji na malim ekranima i čitači s usana, a onaj koji je triba nije reagira
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak