Mr. Pennypacker je napisao/la:
Cilj finala je da se igra na neutralnom terenu, znam da je tebi to malo cudno nakon sto je Hajduk prosle godine igrao na domacem terenu gdje su se karte prodavale samo u Splitu (mislim da onaj dio gdje nisu ni Torcida ni Armada), ali to tako nigdje ne funkcionira, a da ne kazem da je cilj i malo dignuti druge sredine jer finale Kup je ipak jedan dogadaj.
Vidi cijeli citat
Prije desetak dana su finale slovačkog kupa Trnava i Slovan igrali u Trnavi, godinu prije isti suparnici u Bratislavi, nitko nije pizdio iako su gostujući navijači bili u debeloj manjini.
Naravno da su kod njih tenzije niže nego kod nas ali nije splitsko finale usamljen slučaj.
Pizdili ste jer ste na krivoj strani, isto kao što sad hajdukovci pizde jer su izvisili za karte. Pižđenje nam je nacionalni sport. 🙂