Obični d0d0 je napisao/la:
ri5gile je napisao/la:
ooo vidiš...
znači više nitko neće imati priliku igrati na domaćem terenu fiinale na jednu utakmicu... zanimljivo
Vidi cijeli citat
ooo vidim...
Još kad bi smislili sustav da jedan klub ne može 20 puta zaredom igrati na gostujućem terenu...
Vidi cijeli citat
Stvarno krivim navijacima govoris.
Rijeka nije igrala tri sezone u do finala/PF kupa domace utakmice jer su se tada igrale na dvije utakmice.
No ono sto Rijeka nazalost nije imala priliku iako je cak triput igrala finale kupa na jednu utakmicu - igrat finale doma. Kao niti jedan drugi klub jer se uvijek uzimalo za domacinstvo stadion kluba koji je vec bio van natjecanja. #🤝