Split1912 je napisao/la:
dobro je iz 1 u 2 , 1 -2 pobjeda
Vidi cijeli citat
Zamjenili su domacinstva! Igralo se u Zapresicu! Tigar mislim da cijelu polusezonu igra u gostima!
Inker opet staticno u obrani i odmah na pocetku jednostavno primaju gol!
Inker dominira, ali puno gresaka u kljucnim situacijama! Pred kraj poluvremena izjednacuju iz guzve prvim seniorskim golom juniora Ceraja! Odmah na startu drugog i povedu 2:1.
Kasnije imamo jedno 4 vrhunske prilike, ne mogu dati gol ni 1 na 1 s golmanom! Na kraju panika iz Tigrovih prekida, ali izdrzali su!
Tigar s par bivsih Inkerovih juniora, jedan im je dao taj gol! Zanimljiva utakmica i vazna pobjeda!
[uredio kompressor - 03. studenog 2025. u 13:22]
you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.