INKER Zaprešić

alkatraz
alkatraz
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.08.2013.
Poruka: 30.563
16. svibnja 2026. u 21:25

Šteta što i ove sezone ne igrate kup ns zaprešić i finale protiv sutle. Bilo bi 300 gledatelja sigurno na utakmici

[uredio alkatraz - 16. svibnja 2026. u 21:25]
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
17. svibnja 2026. u 08:23

Treća titula u tri godine.

Nevjerojatno je da smo u trećoj ligi a počeli smo u županijskoj.

Bager ruši malu tribinu znači i to je bila istina.

Stvarno klub ide u svim segmentima prema naprijed.

Još da je dobiti Vrbovca i to nam nosi pretkolo kupa na jesen i sa dobrim ždrijebom u pretkolu vjerojatno Rijeku ili Dinamo u 1/16 finala .

U novoj sezoni sigurno će biti velikih promjena u igračkom kadru jer je 2 NL profesionalni rang i teško mogu igrati igrači koji su negdje zaposleni.

Ali budemo vidjeli sad treba uživati u tituli.

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 692
17. svibnja 2026. u 08:26

fujfujfuj je napisao/la:

Treća titula u tri godine.

Nevjerojatno je da smo u trećoj ligi a počeli smo u županijskoj.

Bager ruši malu tribinu znači i to je bila istina.

Stvarno klub ide u svim segmentima prema naprijed.

Još da je dobiti Vrbovca i to nam nosi pretkolo kupa na jesen i sa dobrim ždrijebom u pretkolu vjerojatno Rijeku ili Dinamo u 1/16 finala .

U novoj sezoni sigurno će biti velikih promjena u igračkom kadru jer je 2 NL profesionalni rang i teško mogu igrati igrači koji su negdje zaposleni.

Ali budemo vidjeli sad treba uživati u tituli.

Vidi cijeli citat

drago mi je da se diže Inker

pušač k* Marka Livaje
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.562
17. svibnja 2026. u 10:27

Čestitke na trećoj promociji u nizu. 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.655
17. svibnja 2026. u 14:06

Treba češće dolazit Thompson, bez obzira kako gledali na njega i njegovu glazbu ali za dobrobit kluba. Sa svakim koncertom jednu novu tribinu napravit, na kraju može bit super stadion u Zaprešiću.

kompressor
kompressor
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.08.2004.
Poruka: 1.321
19. svibnja 2026. u 19:44

NK Vrbovec 3:3 NK INKER

Penali: 4:2 za Vrbovec.

Zasluzeni prolaz Vrbovca! Inker vecim djelom utakmice nezainteresiran. Za vrijeme penala djelovali su potpuno nezainteresirani. Tako se ne moze proci dalje. Ocito su procijenili da Hrvatski kup jos nisu sposobni osvojiti!

you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.
xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.530
19. svibnja 2026. u 21:15

Tizzou je napisao/la:

Treba češće dolazit Thompson, bez obzira kako gledali na njega i njegovu glazbu ali za dobrobit kluba. Sa svakim koncertom jednu novu tribinu napravit, na kraju može bit super stadion u Zaprešiću.

Vidi cijeli citat


ima di slika kako bude izgledala nova tribina u Zapresicu? 

fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
27. svibnja 2026. u 08:53

Radit će se i na infrastrukturi? Idemo, uz financiranje Ministarstva i Grada, u rekonstrukciju terena s umjetnom travom, povećat ćemo mu i dimenzije. Ove sezone malo je nedostajalo da nam se juniori i kadeti plasiraju u 1. HNL. Za rad škole bitno je što će dobiti nove svlačionice u sklopu nove zapadne tribine koja će imati dvije tisuće mjesta, a tamo će biti i prostorije za trenere, prostor za edukaciju. Rekonstruirat ćemo i glavni, hibridni travnjak, koji je star već osam godina, a treba ga obnavljati svake dvije-tri .

[uredio fujfujfuj - 27. svibnja 2026. u 08:57]
fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.193
29. svibnja 2026. u 20:52

Zagorec lakoćom pao sa samo 4:0 trebalo je i moralo biti više.

Tolko o tome da su oni bili ozbiljni konkurenti.

Sad čekamo ždrijeb ili ne čekamo uglavnom proslaviš naslov prvaka i ne znaš kaj te čeka u ponedjeljak.

Suosjećam sa ostalim prvacima 3. liga.