iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Onda Babula laze.
Ja sam vidio vrijeđanje Hrgovica,izjavu Weitzera,i ovo sta je Babula napisao.Jos dodaj ponasanje Balica u Sibeniku,pokusaj Torcide ulaska u grad da donese sigurno cveće.ali naravno po vama se nista nije dogodilo.Nismo mi nikad nista 1950
Vidi cijeli citat
I ne samo to, nego se vrijeđao i gdin Mamič, policija i hrvatski nogometni savez.
Uostalom vaš šugar dedi iz Zagreba je odavno zaključio kako je Hajduk odgovoran za 80% gadljivih stvari u hrvatskom nogometu i nakon toga ne triba više ništa komentirat.
A sad oprosti, moram po maramice i to vlažne jer su mi naprosto suze kapnule kada sam pročitao kako se brineš za Zadar, Tornado i kako im daješ savjet šta bi oni trebali radit u svom gradu, dok se istovremeno zgražaš na huliganske ispade Torcide.