black mamba je napisao/la:
bilidres je napisao/la:
Očekivana je kazna, jebiga. Ja ću samo čestitat navijačima Rijeke koji dkraju na ovo. Kad pomisliš da ne mogu niže, oni dodaju gas. Ljubi ih Tatta poslušne.

Vidi cijeli citat
očekivana ? pa jbt ne može hajduk dobiti utakmicu kazne radi kamenja sa istoka...službeno to nije tribina navijača hajduka
Vidi cijeli citat
Ali su tamo bili navijači hajduka zar ne?
Domaćinu kazna zbog loše organizacije...hajduku kazna zbog divljanja njihovih navijača
U suprotnom bi to značilo da svako kolo mogu gostujući navijači doć na domaću tribinu, gađat igrače i onda je domaćin kriv... jebiga, to bi se pretvorilo u čušpajz....
[uredio lakrdija - 13. studenog 2014. u 15:58]