Što se tiče Grobničana, njima definitivno treba kvalitetan trener, koji će posložiti trenutno bezidejnu ekipu. Kako sam napisao ranije, oni nisu ni polupriliku stvorili protiv Marse, koja ruku na srce nije puno bolje odigrala. Vjerojatno je Stilinović samo nekakvo prijelazno riješenje iz lokalnog bazena, a da ima znanja i iskustva.

[uredio mbule - 05. listopada 2022. u 15:45]
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.054
05. listopada 2022. u 18:23

Opatija 1 1 Jadran Poreč

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
pantigana
pantigana
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2018.
Poruka: 419
05. listopada 2022. u 19:32

Opet 1:1. Sve utakmice doma Opatija odigrala 1:1. Počelo je odlično za Opatiju, centaršut Kukoča i Pejanović glavom u drugoj minuti za 1:0. U petoj istovjetna situacija, Kukoč centaršut a Val Bogolin se uplašio lopte, prilike i dodao loptu golmanu Jadrana.

Prvi izlazak Jadrana prema golu Opatije Mofardin prizemno ubacuje loptu pred gol Opatije, Sumić sam ko duh na drugoj stativi 1:1.

Nakon toga više od igre Jadrana zahvaljujući Lepinjici, ali bez nekih uzbuđenja.

U drugom poluvremenu Lepinjica se ugasio i Opatija je preuzimala kontrolu, mat pozicija mladog Jabite udarac uz samu stativu, par udaraca iz daljine i u nadoknadi ulazak Kukoča na povratnu ali šut preko gola.

Sve u svemu Opatija mrvicu bolja, vidi se grč u igri (mislim da bi ih jedna pobjeda itekako oslobodila grča), Jadran jako dobar.

Sudac zalutao na utakmicu, griješio na račun obje ekipe.

hase
hase
Poruka: 1.983
05. listopada 2022. u 23:30

mbule je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Pa kada su se kladili protiv sebe, zasto bi se dovodili u situaciju da  i slučajno izgube novac koji su uložili.

Isto kao i Marsonia u Poreču.

Ja osobno ne znam ništa, čuo san na ulici.

mbule
mbule
06. listopada 2022. u 05:05

Haha, jako smješno...

Podj**avanje na maksimalno, nema šta, očito nekome smeta što sam napisao tu rečenicu u izvještaju nakon prošle tekme. Dakle, ako se netko previše loži na tu rečenicu, očito gdje ima dima ima i vatre.

Napisao sam ranije i ponavljam, nisam bio u Poreču na tekmi, niti umanjujem pobjedu domaćina, da se netko ne nađe uvrijeđen

07. listopada 2022. u 12:39

Škicnuo sam trening Stilinovića... puno bolje to izgleda nego prije, vidi se da je znanje neupitno

07. listopada 2022. u 15:57

vidim da je HR nogomet na svojoj FB stranici napisao da počinje s prijenosima nižih stupnjeva natjecanja. ja sam ih pitao u messenger , jel planiraju prenositi ovu 2 NL i niže lige oni su rekli s obzirom na interes klubova koji će im se javiti da će vidjet. Možda se tu nađe kakvo rješenje, no prijenosi su bez komentatora.

I ovaj vikend prenose Karlovac kao što su i prošli i imaju svoju opremu tak sam čuo.