S obzirom na dosadašnju volju i prije svega markentiški trud većine naših klubova, reka bi NE

Pristupio: 25.06.2018.
Poruka: 439
08. listopada 2022. u 18:31

Grobničan - Opatija 1:2

Borbena utakmica u kojoj su gosti bili uspješniji. Od početka su nametnuli tempo i poveli već u sedmoj minuti golom Grujevića. Domaćini su se trgnuli ali bez neke opasnosti za gol Prskala, sve do psr minuta do poluvremena kada iz gužve pred golom Opatije, Prskalo dva puta brani, a netko od gostiju scrte izbija loptu.

U drugom poluvremenu igra se na sredini terena uz blagu premoć Opatije, a onad iz polukontre, centaršut i Bosančić glavom pogađa za izjednačenje.

Bukvalno u slijedećem napadu, Ajayi s desetak metara pogađa malu mrežicu za vodstvo gostiju.

Do kraja je rasla nervoza domaćina jer ne mogu do gola, a gostiju da što prije završi utakmica.

Sve u svemu Opatija bolja, više je željela pobjedu.

bravo Marsa napokon krenila

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Styvesant
Styvesant
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2021.
Poruka: 84
08. listopada 2022. u 20:26

Nogometaši Jadrana mogu biti zadovoljni s danas osvojenim bodom protiv momčadi Belišća koja je pokazala na račun čega tamo smatraju da imaju kvalitetu za sam vrh ljestvice. Ponovno je porečki junak bio Igor Lepinjica.

Počelo je sjajno za Jadran. Ubacio je u petoj minuti s lijeve strane Adam Mofardin, a na petercu je nogu postavio Mate Ivetić za 1:0 i slavlje Šajeta. No, Belišće je imalo posjed lopte u većini vremena i nije zaslužilo biti u ‘minusu’, iako su domaći imali nekoliko odličnih kontri iz kojih su mogli svoje vodstvo i povećati.

U drugom dijelu gosti ipak uspijevaju preokrenuti, u to u stotinjak sekundi. Najprije je Seok „opalio“ s 15 metara u sam kut, a onda je Bishop iskoristio jedan poklon domaće obrane, nakon ubačaja sa strane.

No, Porečani se nisu predali, a bod im je donio – tko drugi nego, Igor Lepinjica. Stigla je lopta do njega na sedam metara od gola u 79. minuti, a on je preciznim udarcem zabio za konačnih 2:2 i na kraju ipak zasluženi bod Jadrana.

[uredio Styvesant - 08. listopada 2022. u 20:35]
Pratiteljnogometa
Pristupio: 07.06.2022.
Poruka: 525
08. listopada 2022. u 21:12

Belišće teško zabija, ali prelako i prečesto prima golove!

Split1912 je napisao/la:

Nadam se da će netko objaviti neki izvještaj da vidimo kako je to bilo danas u Krapini. Iskreno prije tekme bi potpisao X, budući da je tokom tjedna klub napustio Igor Prijić, te je klub ostao trenutno na jednom klasičnom špicu, a to je Mahmutović. Što se tiče Prijića, vjerujem da su svi više očekivali, a ne da će igrati prosječno 15ak - 20 min po utakmici.

Nadam se i sada trećoj pobjedi u nizu, u slavonskom okršaju u subotu kada u SB stiže Osijek 2

Marsonia
Marsonia
Pristupio: 06.09.2007.
Poruka: 705
08. listopada 2022. u 23:31

Voljeli bi pročitati izvješće.

Navodno Mahmutović obišao golmana i onda pogodio stativu, pa je s tri metra glavom pucao preko gola, tako da ispada da je Marsa debelo nadigrala domaćina i da je pobjeda mogla biti i uvjerljivija. Valjda će netko nešto napisati...

Jedino ovo pronašao na zagorje.com

Prvenstveni susret u kojem su oba takmaca tražila pobjedu za bijeg iz donjeg u gornji dio tablice. Punio bolje su to odigrali gosti iz Slavonskog Broda koji su dvije od nekoliko prilika iskoristili. Najprije u 32. minuti Blatančić pogađa iz slobodnog udarca nakon što je lopta dirala nekog u zidu Zagorca te prevarila Bručija da bi točku na i odličnog prvog poluvremena gostiju stavio najbolji igrač susreta Josip Balentović postigavši pogodak za 2:0. U drugom poluvremenu novinarska je bilježnica ostala prazna – gosti su umješno branili svoje vodstvo a igrači Zagorca niti jednom nisu uspjeli ugroziti neocijenjenog mladog vratara Marsonie Karla Krijana.

Zagorec – Marsonia 0 : 2 (0:2)

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 100. Sudac: Jasmin Horvat ( Varaždin ); Pomoćnici: Siniša Fajfarić ( Varaždin ); Mario Lončar ( Čačinci ). Četvrti sudac: Ivan Slunjski ( Varaždin ). Delegat: Josip Pritišanac ( Našice ).

STRIJELCI: 0:1 Blatančić ( 32): 0:2 Balentović (45+1).

ZAGOREC: Bruči 6 ; - Landripet 5,5; Matković 5,5; Cetina 5,5; Karković 5,5 – Jug 6 ( 72. Sanogo - ); Kožić 6 ( 46. Sunagić 5 ); Majcenić 7; Chikola 5,5 ( 72. Kulenović - ); - Galić 5,5; Smrekar 5,5 ( 72. Kulenović - ). Trener: Damir Petravić 6.

BJELOVAR: Krijan -; - Balentović 8; Kovačević 7; Didović 7 ( 90. Begović - ); Jergović 7,5; Sivirć 7 ( 73. Mirković - ); Perković 7;  Blatančić 7 (90. Kvesić - ); Svrzić 6,5 ( 64. Salamunović 6,5 ). Trener: Dario Damjanović 7,5.

Žuti kartoni: Zagorec: Jug (50); Karković (70); Galić (80), Majcenić (87)..

Marsonia:

Šta je bura pokraj Maestrala, kad zapuva svaku mrižu para!!
Poruka: 525
09. listopada 2022. u 09:37

Marsa pobijedila, a Bjelovar igrao.... Eto što su ti lokani novinari i portali! Svašta!

Styvesant
Styvesant
Poruka: 84
09. listopada 2022. u 10:35

Pratiteljnogometa je napisao/la:

Sofizam jest metoda namjernog izvlačenja krivih zaključaka kako bi govornik(pisac) postigao cilj.

[uredio Styvesant - 09. listopada 2022. u 10:38]