Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 13.754
23. studenog 2022. u 22:17

Opatija uvijek domaće utakmice igra petkom

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.

25. studenog 2022. u 23:26

Svaka cast Plocanima na jesenskom naslovu, odigrat ovako uvjerljivu polisezonu i jos bez poraza, uz vec odradjena gostovanja kod najvecih suparnika za vrh, stvarno je ogroman uspjeh.

Konacno malo uspjeha i za dubrovacko-neretvanski nogomet. Podsjecam, proslo je vise od 20 godine otkad je klub iz ove zupanije igrao sluzbene utamice sjeverno od Svetog Roka, a da u pitanju nije bio kup, tad je GOSK igrao tadasnju 2.ligu jug

Jadran moze do naslova, pogotovo ako ostane ekioa na okupu, ali poslije ovakve polusezone, cisto sumnjam da ce Nikola Maric, prvi topnik lige, ostat u njihovim redovima.

26. studenog 2022. u 14:56

U Belišću od 64. min. 1 - 1. Zasluženo. Govnarska igra domaćih!

akicrobj
akicrobj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.10.2021.
Poruka: 43
26. studenog 2022. u 15:43

U gradskom derbiju pobjeda Bjelovara 0:1 ( Lucas 41 min. )

mbule
mbule
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 3.982
27. studenog 2022. u 09:21

Marsonia - Dugo Selo 2:2 (1:1)

Konačno došao i kraj na ovu turobnu polusezonu, barem što se tiče domaće ekipe. Za kraj jeseni po izrazito teškom terenu i hladnom vremenu odigran je remi s korektnom ekipom Dugog Sela. Za razliku od zadnjih tekmi na domaćem terenu protiv Međimurja i Bjelovara, sada smo vidjeli jednu Marsoniju koja je konačno izašla na teren sa željom da osvoji 3 boda. Međutim nakon uvodnog ispitivanja snaga, gosti dolaze u vodstvo iz prve prave prilike u 21.minuti, kada Petković pogađa za 0:1. Nakon toga Marsonia još malo podiže tempo svoje igre i nagrada za to stiže 10 minuta kasnije kada Svrzlić pogađa za 1:1. U tim momentima gostujuće ekipe nije bilo na terenu, i samo su ih sreća i promašaji domaćina spasili da ne dođe do potpunog preokreta do kraja prvog poluvremena. Odmah na početku drugog poluvremena, Marsa dolazi do vodstva, Mihić je u 47.minuti poentirao za 2:1. Idućih 15ak minuta Marsonia je u par navrata mogla riješiti pitanje pobjednika, jer mišljenja sam da bi odlaskom na 3:1, ambicije gosta iz Dugog Sela bile svedene na minimum. Ovako, zadnjih 20ak minuta Marsonia jednostavno pada u igri u svim segmentima, te je do kraja gost ipak bio bolji takmac što je i naplatio golom za 2:2 u 76.minuti, kada Slunjski pogađa za pokazati će se konačnih 2:2. Nakon toga Marsa je još imala 2-3 šanse za ponovni povratak u vodstvo, a gosti su najbolje 2 prilike imali na samom kraju utakmice kada Kramer 2x brani udarce gostujućeg Petkovića. Po svemu viđenom, realan rezultat i podjela bodova. Gostima iz Dugog Sela, koji su se prikazali u korektnom svijetlu sve najbolje u nastavku prvenstva, odlična su klapa i po meni su klub koji zaslužuje minimalno sredinu tablice, ako ne i gornji dom.

Što se tiče suđenja na ovoj utakmici, do 60. minute relativno normalna utakmica, uz 2 sumnjive odluke prvog pomoćnog suca, pogotovo se jedna odnosila na upitno zaleđe u 34.minuti kada je Mahmutović izbio sam pred gostujućeg vratara. Nakon 2 koškanja u 60. i 63. minuti, dojma sam kako sudac ipak malo gubi kontrolu nad utakmicom, što me iznenadilo ipak za iskusnog suca s prvoligaškim iskustvom. U 78. minuti domaćin traži kazneni udarac zbog igranja rukom, ali sudac je imao drugačije viđenje te situacije. Na samom kraju utakmice, sudac pokazuje crveni karton domaćem igraču Mirkoviću, ali tome je prethodio prekršaj za goste kojeg nije bilo. Generalno, jedna od lošijh sudačkih izvedbi ove jeseni, uz onu protiv Osijeka 2.

S druge strane, citirat ću jedan dio iz zapisnika, koji ne ide na dušu domaćinu, te se nadam adekvatnim sankcijama, zato što je to nažalost dio normalnog folklora ekipe koja bi trebala predstavljati klub, a ovako sa svojim krkanskim ispadima sramoti klub. I da su suci pogriješili, kao u jučerašnjem slučaju, treba ostati čovjek i na druge načine izraziti svoje nezadovoljstvo.

"Tijekom cijele utakmice označena redarska služba koja se nalazila u tunelu vrijeđa sudački tim i nesportski se ponaša prema gostujućoj ekipi. Redarska služba nakon utakmice okružuje prvog pomoćnog suca i vrši mobing nad njim unoseći mu se u lice i prigovarajući na odluke."

O toj "redarskoj službi" bi se mogli napisati dosta toga, ali oni nisu baš vrijedni toga.

Što se tiče same Marsonije, kako je privremeni trener Ruhek rekao klubu su potrebni remont i prava pojačanja iz višeg ranga, kao i trener čvrste ruke koji će to znati voditi. S obzirom na stanje u klubu bit će zanimljivo pratiti dešavanja u narednom periodu, Legija zaziva ostavku uprave, koja je dovela klub u ovakvu situaciju. Dio igrača jednostavno nije dorastao ovom rangu, ostaje za vidjeti što će se dešavati do proljeća i nadati se da se može uz bolju situaciju u klubu na gotovo svim poljima (jedina stvar u klubu koja trenutno funkcionira je aktivnost u PR segmentu i na društvenim mrežama), ponoviti prošlosezonsko izdanje iz proljetnog dijela prvenstva.

JIMA
JIMA
Pristupio: 06.03.2020.
Poruka: 151
27. studenog 2022. u 21:11

Ovo je realno viđenje utakmice i nemam što nadodati.Kao član uprave NK Dugo Selo zahvaljujemo se domaćinu na gostoprimstvo prije i poslije utakmice.Ti ljudi iz osiguranja moraju biti profesionalniji iako su se nakon utakmice ponijeli gospodski.Rezultat je realan,Marsoniji želimo mirno proljeće i vidimo se zadnje kolo na finom druženju.Ipak je Slavonski Brod grad i zaslužuje ozbiljan klub.

02. prosinca 2022. u 17:28

Gledanost je po onom što piše delegat u zapisnik? Onda je to posve nerelevantno. Većina njih to upiše sat vremena prije utakmice kada se piše zapisnik, neki zaborave bilo što napisati pa ostane prazno, a svi zaokruže onako kako im domaćin kaže.