Kvalifikacije za SP 2022: Hrvatska - Malta, 30.03, 20:45

123
...
212223
...
505152
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2018.
Poruka: 635
30. ožujka 2021. u 21:42

galico je napisao/la:

Naši U21 bi se prošetali ovdje...

Vidi cijeli citat

Dinamo bez stranaca s Ademijem bi ovo satra

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
30. ožujka 2021. u 21:43

Stvari su jednostavne-Maltežani igraju obranu odlično i ne nabijaju balune nego pokušavaju kontre. A loša su ekipa, neusporedivo lošija od naše druge postave. Dakle može se i od govna nekakva pita učinit. Zašto onda pita sa druge strane terena već skoro dvi godine izgleda ka govno? Zna se

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
water strider
water strider
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 4.229
30. ožujka 2021. u 21:43

Dalić će ih sada lijepo zamolit da igraju ozbiljno i pobjede, u protivnom bi mogao dobiti otkaz.

[uredio water strider - 30. ožujka 2021. u 21:43]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.10.2010.
Poruka: 7.130
30. ožujka 2021. u 21:43

Jos je fama kako Malta najlosije igra na prekide i visoke lopte, u prvih 45 minuta uzeli su sve zracne duele

basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
30. ožujka 2021. u 21:44

Daj vise sansu tom Lovricu.

Covjek zabija golove iz daljine,na soliranje,to je ono sto nam jedino moze donijeti pobjedu protiv Malte.

😅

 

EDIT:Na zagrijavanju Modric,Perisic,Brekalo. 

 

🤣

[uredio basketlife2323 - 30. ožujka 2021. u 21:45]
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.832
30. ožujka 2021. u 21:44

u utakmicama poput ove, jos vise protiv slovenije, treba dobit po nogama ako neide.  a nasi decki to nisu spremni. to inace spominju kao zeljom za pobjedom..ako toga nema neide. uz puno trke i rada na terenu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2018.
Poruka: 635
30. ožujka 2021. u 21:45

Slovačka Malta 2:2

 

Slovačka Rusija 1:0

 

Nije ovo više ona Malta, igraju ok, čak su i tehnički potkovani a nas neće gol

 

 

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.316
30. ožujka 2021. u 21:45

haha, modric se zagrijava...a sunce ti jebem

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.10.2010.
Poruka: 7.130
30. ožujka 2021. u 21:45

Sta li on njima kaze na poluvremenu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2020.
Poruka: 1.709
30. ožujka 2021. u 21:45

Mystic je napisao/la:

Čačićev duh bdije nad Rujevicom...

Vidi cijeli citat

Samo kaj je Čačić imao težu skupinu i dosta peha. Od 4 gola koja smo dobili 3 su bili čista nesreća. Protiv Islanda iz kornera lopta pogodi igrača u vrata i dobiva nezgodnu putanju i ode u gol. Protiv Turske doma iz odbijanca iz pogrešno dosuđenog slobodnjaka i protiv Turske u gostima greška golmana iz kontre nakon nedosuđenog prekršaja na Manđukiću. Da ne govorimo o tome da su protiv Turske doma 3 ili 4 put pogodili okvir gola, a u gostima smo u startu trebali dobiti penal i crveni za Turke.

123
...
212223
...
505152
  • Najnovije
  • Najčitanije