Kaktus Car je napisao/la:
Cholo je napisao/la:
Majko mila ovo su 3 najgore utakmice reprezentacije ikad
Vidi cijeli citat
Da su bar samo 3, to je već sad nekih desetak užasnih utamica u nizu. Pa da si hibrid Fergusona, Ancelottija, del Bosquea, Heynckesa, van Gaala u jednoj osobi, da si najbolji trener u povijesti posao bi ti došao u pitanje nakon niza od 10+ užasnih utakmica, ali Dalić je nedodirljiv, baš kao i njegovi voljeni senatori koje forsira preko svake mjere...
Vidi cijeli citat
Senatori su danas na klupi, a igra još gora.
Dalić je bio kurčina od trenera u HNL-u. Posralo ga u Rusiji, a nakon toga, pušiona u ligi nacija, pa ga je 45 minuta dijelilo od neplasmana na Euro, pa kurčina od igre u 2. ligi nacija, i sada ovo što gledamo i naša igra na nivou Andore ili San Marina.