Cholo je napisao/la:
Tako je, a zašto me tako zovu vidjet ćeš na kraju sezone. Barcu ne treba napast sa svih strana, ali Atletico nije uvijek na Camp Nou igrao bunker. Razumljivo, branili su se, ali i bili dosta napadački orijentirani. Danas su napadali 5 minuta drugog poluvremena, zabili gol i nazad u bunker. Ako je tebi to primamljivo onda uživaj, ali s onakvim napadačkim potencijalom igrat bunker je užasno. Ali isplatilo im se, valjda.
Vidi cijeli citat
Cilj opravdava sredstvo, kao sto sam vec jednom napisao, dok su igrali lijepo i efikasno nije bilo rezultata a sad ima. Bitno da je pocnu vise zabijati u "malim" utakmicama, tu je bio problem prosle sezone.
Ako ta tvoja frustriranost Atleticom toliko velika pa daj se kladi i opari se, vidis da si pogodio vec s prognozom ove utakmice.