Villareal je u zadnjem kolu uneredio Atletico, utakmicu nisam gledao radi sprektakularnog kola Serie A, ali budem pogledao.
Treba skinuti kapu treneru Marcelinu na ovoj sezoni u kojoj su apsolutno overachievali, nakon prodaje Baene, Pina i Barrya koji su im bili udarni trojac prošle sezone, doveli su Mikutadzea, Romera i Nicolasa Pepea koji su odradili izrazito dobru sezonu, skupa sa iskusnim Gerardom Morenom i Ayoze Perezom i na kraju su završili treći s tim da su u zadnjem kolu razmontirali Atletico koji je tako završio 4.
Marcelino je već veteranski trener, iako ne izgleda tako, ali odličan trener za klubove sredine tablice gdje je sa gotovo svima napravio jako dobar posao, sjećamo ga se iz Valencije i Bilbaa.