Za mene je ovo je najgori trenutak u povijesti španjolskog nogometa. To je najveći problem koji smo imali. Postoje neka plaćanja koja priznaje sama Barcelona. Nije to normalno. Nije u pitanju samo reputacija Barcelone, već i reputacija kompletne lige.
Potom je Tebas još izravnije prozvao čelnike kluba.
- Sramim se što još uvijek nemamo uvjerljivo objašnjenje, nemamo objašnjenje Barcelone, a prošlo je dovoljno vremena. Oni zauzimaju poziciju žrtve, što ne smatram adekvatnim za rješavanje ove situacije. Ako su tako jasni kao što kaže predsjednik Barcelone, trebali bi nam svima biti predočeni konkretni dokazi. To je ono čemu se nadam - najboljem, a ne najgorem - citira Tebasa Vermouth Deportivo.