Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 239
13. travnja 2014. u 16:14
COUTINHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
13. travnja 2014. u 16:16
Bez dva moždana i jednog srčanog, nemoš pogledat tekmu protiv Cityja...
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
13. travnja 2014. u 16:17
ajde izdrzite 
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
13. travnja 2014. u 16:26

di je 5 minuta našo!?

izdržite dečki 

"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
13. travnja 2014. u 16:31
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.823
13. travnja 2014. u 16:32
Felix, qui semper vitae bene computat usum
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
13. travnja 2014. u 16:36
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
13. travnja 2014. u 16:38
we're gonna win the league


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
13. travnja 2014. u 16:39

Pogledao utakmicu i moram priznati, ovom Liverpoolu bi jedan Silva/Modrić/Rakitić dao ono što im je najpotrebnije, znači igrača takvog tipa da dovedu u sredini terena, to je u biti jedino što im zapravo fali, ta stabilnost i balans koju bi jedan takav igrač dao, koji može sakriti loptu protivniku i smiriti igru kada je potrebno.


[uredio Papa Bear - 13. travnja 2014. u 16:40]
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.692
13. travnja 2014. u 16:42
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
  • Najnovije
  • Najčitanije