Liverpool F.C.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.03.2011.
Poruka: 3.862
20. travnja 2014. u 13:21
Bio sam nervozan samo par minuta. Bravo momci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
20. travnja 2014. u 13:22
Raheem je totalni kralj, as, šah, mag i genije!

Dečko je stvarno klasa, samo kad pogledaš kakav kontinuitet igara ima u zadnjih 10tak utakmica. Stvarno nevjerovatno, ušao s klupe, ili počeo u prvih 11, njegov doprinos je uvijek vidiljiv na semaforu
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
20. travnja 2014. u 13:41
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Raheem je totalni kralj, as, šah, mag i genije!

Dečko je stvarno klasa, samo kad pogledaš kakav kontinuitet igara ima u zadnjih 10tak utakmica. Stvarno nevjerovatno, ušao s klupe, ili počeo u prvih 11, njegov doprinos je uvijek vidiljiv na semaforu
Vidi cijeli citat



Sterling - tijelo poput ptice, a srce veće od stadiona!
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
20. travnja 2014. u 13:55
Zidanes&Pavones je napisao/la:
Raheem je totalni kralj, as, šah, mag i genije!

Dečko je stvarno klasa, samo kad pogledaš kakav kontinuitet igara ima u zadnjih 10tak utakmica. Stvarno nevjerovatno, ušao s klupe, ili počeo u prvih 11, njegov doprinos je uvijek vidiljiv na semaforu
Vidi cijeli citat

Nedavno sam pročitao da ima bolju statistiku od Ronalda u njegove prve dvije sezone.
Kakva jebena rutina. Ovo je brutalno, prvo ih u 10 minuta riješiš, onda se zajebaješ do kraja.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2013.
Poruka: 3.790
20. travnja 2014. u 14:01
Mogla bi se protiv Chelsea slaviti titula.
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
20. travnja 2014. u 14:04
Ovo je 6 utakmica Suarezu protiv Norwicha i zabija im gol u prosjeku svakih 29 minuta!
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.392
20. travnja 2014. u 14:12
kako je mignolet zaplivao...
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
20. travnja 2014. u 14:15
opet cemo kidat zivce
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.392
20. travnja 2014. u 14:20
raheem totalno uništio norwich 
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
20. travnja 2014. u 14:36
Sad opet strepit do kraja!! 
Felix, qui semper vitae bene computat usum
  • Najnovije
  • Najčitanije