Liverpool F.C.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
23. travnja 2014. u 19:15
abracadabra je napisao/la:
Još su 3 utakmice ostale do kraja prvenstva...


"3 games from glory: How have Liverpool reached this point?"


Vidi cijeli citat


I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
23. travnja 2014. u 20:41
http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/161747-lfc-reveal-stadium-expansion-vision


N
apokon, odustalo se od Stanley Parka, ide se u nadogradnju tribina, Kop ostaje isti! Mislim da Anfield podhitno mora dobiti novo ruho! Man Utd, Shitty, Arsenal i Chelsea su odavno vec sredili svoje stadione
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
24. travnja 2014. u 15:56
Vidi cijeli citat


Fenway Sports Group, odnosno vlasnici Liverpoola su odlučni u namjeri da proširenje i redizajn kultnog stadiona ne nagrdi njegov originalni izgled. Zato će proširenje sa što manje intervencija biti uklopljeno u postojeći Anfield.
Main Stand bi trebao dobiti još 8.500 mjesta, a Anfield Road Stand dodatnih 4.800 mjesta.
Ukupni kapacitet stadiona bi bio oko 58.000. Rekonstrukcija Anfielda trajala bi 18 mjeseci. Radovi bi počeli početkom 2015. godine, a završili početkom ljeta 2016. godine, tj. prije početka sezone 2016/17.
Kako bi iskazali poštovanje klupskoj prošlosti, ulica iza tribine Main Stand bit će nazvana "96 Avenue", a u njoj se planira i postavljanje spomenika vezano za tragediju sa Hillsborougha.

Nekoliko velikih korporacija žele biti sponzori novih tribina, ali preimenovanje dijelova stadiona ne dolazi u obzir!
Liverpool FC se ne želi polakomiti za novcem i prodati važan dio klupskog identiteta!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
24. travnja 2014. u 19:58
jeli Sturidge na posudbi u Liverpoolu? ili je kupljen?
oće li moć igrat protiv Chelsea?
Ivo.Sanader
Ivo.Sanader
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.12.2010.
Poruka: 1.649
24. travnja 2014. u 20:01
Trapgio je napisao/la:
jeli Sturidge na posudbi u Liverpoolu? ili je kupljen?
oće li moć igrat protiv Chelsea?
Vidi cijeli citat


Kupili su ga, nema nikakvih problema s time. Službeno može igrati, ovisi kako mu bude s ozljedom.
Success is my only motherfuckin' option, failure's not.
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
26. travnja 2014. u 09:18
Nakon 0:0 u Madridu, trener Chelsea Mourinho je na glas razmišljao da bi protiv Liverpoola malo kalkulirao sa sastavom, jer mu je uzvratna utakmica protiv Atletica kao važnija. Nakon reakcija iz FA Jozo je postao iznimno oprezan u izjavama:

- Želite li da se smijem ili da plačem? Ne smijem reći istinu , jer se ne osjećam slobodno. Ne mogu pričati o tome.
  Igramo psihološke igrice? Pričekajte nedjelju i tad ćete znati našu momčad.  Svaki put kad nešto kažem bude
  posljedica. Uopće se ne osjećam slobodno...

Iz Jozinih riječi da se naslutiti da zaista želi kalkulirati, ali da to ne smije reći, jer se boji da će ga FA kazniti. Naravno s njim se nikad ne zna i ne treba mu uopće vjerovati...

S druge strane Gospodin Brendan Rodgers u svom maniru, gospodski:
- Koju god da Chelsea momčad izvede na travnjak, bit će skuplja od naše! Ljudi pričaju o pritisku na vrhu ljestvice i
  kažu "sigurno ne spavate dobro". Nikad nisam spavao bolje!

In Brendan Rodgers we trust!
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
26. travnja 2014. u 10:32
Koliko smo mi imali sreće sa Brendanom kad se sjetim koje smo kretencine mogli uzet za trenere. Reklo bi se da je Čovjek Čudotvorac ali nije nego je jako inteligentan. Zna da je Liverpoolu najjača karika napad i cijelu igru je prilagodio Suarezu i Stu-u.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
26. travnja 2014. u 10:36
Sutrašnju utakmicu Liverpool - Chelsea sudi 43-ogodišnji Martin Atkinson iz West Ridinga (Yorkshire)
Teritorijalno je neutralan, nadamo se da bude i na terenu...

Ove sezone nam sudio na slijedećim utakmicama:
17.08.2013. Liverpool-Stoke City      1:0
02.11.2013. Arsenal-Liverpool           2:0
28.01.2014. Liverpool-Everton           4:0

Chelseau je ove sezone sudio 2 puta:
26.08.2013. Man. United-Chelsea     0:0
01.01.2014. Southampton-Chelsea   0:3

Ostale zanimljive utakmice koje je sudio:
04.12.2013. Man. United-Everton      0:1
14.12.2013. Man. City-Arsenal         6:3
06.04.2014. Everton-Arsenal            3:0
16.04.2014. Man.City-Sunderland     2:2

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
26. travnja 2014. u 10:41
Sutra Liverpool mora dobiti da mu ostane džoker x, u protivnom će pritisak u zadnje dvije biti neizdrživ.
Nerješeno donosi ogroman pritisak, a poraz Liverpoola gura City na prvo mjesto ako dobije Crystal.
Mourinho sigurno ovo jako želi dobiti, a 3 momčad Chelsea je opasna i može svakoga pobjediti.
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
26. travnja 2014. u 11:28
NewFriiiikan je napisao/la:
Koliko smo mi imali sreće sa Brendanom kad se sjetim koje smo kretencine mogli uzet za trenere. Reklo bi se da je Čovjek Čudotvorac ali nije nego je jako inteligentan. Zna da je Liverpoolu najjača karika napad i cijelu igru je prilagodio Suarezu i Stu-u.
Vidi cijeli citat


Slažem se da je jako inteligentan, ali mislim da je i čudotvorac s obzirom da mi u toku jedne utakmice uspješno promijenimo nekoliko formacija i da je sa itekako tankom klupom doveo nas pred vrata titule u najjačoj ligi na svijetu i da je 99% posto nas fanova prije sezone priželjkivalo 4.mjesto i kvalifikacije za Ligu prvaka, a on je radeći skromno i u tišini, ne samo pomeo konkurenciju za 4. mjesto već i sve one koji su bili veliki favoriti za sam vrh Premiershipa.
Tempirao je formu u najvažnijim dijelovima sezone, pa kada smo nakon Boxing daya pali na 4.mjesto i u jednom trenutku zaostajali za Arsenalom i Cityem 6 odnosno 7 bodova, Rodgers je dodao gas i u 16 utakmica u 2014. godini ostvarili smo fantastičan skor: 16   14 2 0   52:21 (+31)   44. Ostvarili smo 14 pobjeda i samo dva puta smo igrali neriješeno i nijednom nismo izgubili! Učinci u 2014. na Anfieldu i u gostima gotovo identični, na Anfieldu
8   7 1 0   26:9   22 boda, u gostima 8   7 1 0 26:12   22 boda! Mi u ovoj godini i na Anfieldu i u gostima zabijamo u prosjeku 3,25 golova po utakmici! Dva vodeća strijelca lige su naši igrači...
U seriji smo od 11 pobjeda, momčad je karakterna kao nikad prije gledajući sve sezone Premierleague. Dobili smo puno utakmica koje prije sigurno ne bi (Fulham, Sunderland...). Igramo sigurno najljepši nogomet u Premierleague, 3 utakmice prije kraja sve držimo u svojim rukama...
Ma ja Gospodina Rodgersa jednostavno obožavam! Zašto? Navijam za Liverpool 33 godine i ovo što je on učinio za svog kratkog boravka u klubu, sva ova pozitiva, zanos, emocije, ma sve što se događa...  nije bilo od 80-ih!
Da nam bude živ i zdrav i da nastavi putem koji su utabali Bill Shankly i Bob Paisley!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije