Liverpoolu se nije dogodilo ništa loše, dapače, dogodilo se puno toga dobroga, i čak su probili realnu granicu očekivanja pred ovu sezonu.
Premier liga iz godine u godinu raste i klubovi se pojačavaju.
Tottenham, Everton, Chelsea, Liverpool, Man City, Man. United, Arsenal...
Liverpool je s ovom ekipom, sa Škrtelom i Kolo Toureom, drugi na tablici.
To je senzacija! Ostaje tuga zbog propuštene šanse, ali jebiga, ne sumnjam u dolazak druge.
Ako stigne Konopljanka, par stopera, još koji veznjak, bit će to ekipa čudo, a evo ih natrag i u Ligu prvaka.
Rodgers je po meni najveći dobitak u zadnje vrijeme, i s njim nema straha, samo je pitanja vremena.
[uredio Johannes Cruijff - 12. svibnja 2014. u 09:10]