Liverpool F.C.

abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
20. srpnja 2015. u 16:05
Najzanimljiviji trenuci i golovi:

https://www.youtube.com/watch?v=HvTAm4uGwg0
dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
21. srpnja 2015. u 13:34
herrOttoFlick je napisao/la:
Koja je svrha kupovine Bentekea ako igraš formaciju sa samo jednim napadačem i ako na toj poziciji imaš Ingsa i Origija koji kotiraju kao veliki potencijali i koje treba forsirati? Imaš i Sturridgea koji može pokrit tu poziciju. 

Benteke je odličan, 15-18 golova sigurno zabija samo u prvenstvu, ali ispaštat će Origi i Ings.
Vidi cijeli citat

Nisu oni ipak ta klasa. Origi je više zalog za budućnost, a Ings je i doveden kao slobodan igrač sa zamišlju da bude 3. ili 4. napadač.

btw. Gomez se na ovim pripremama pokazuje kao nevjerojatan potencijal. Kad sam čuo da je došao neki 18-godišnjak iz Charltona nisam mislio da ćemo ga uskoro vidjet u nekim ozbiljnim ulogama na terenu, ali u ovih par pripremnih utakmica se nameće kao ozbiljna konkurencija na oba boka. Ne treba ga slat na posudbu (što je Brendan i izjavio da neće) jer već sad može biti od velike koristi ekipi. Samo da ovako nastavi.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
22. srpnja 2015. u 10:22
Liverpool je ove godine doveo Bentekea i Firmina za bolesnu lovu ( oko 80 milijuna eura ako se ne varam), a može se lako dogoditi da niti jedan od njih ne bude stožerni igrač. Što želim reći, momci koji su dovedeni su bili itekako kvalitetni ali u klubovima iz sredine tablice, a sada su u klubu koji ima aspiracije igrati minimalno LP, a niti Firmino ni Benteke nemaju utakmice u LPu.

Stvar je vrlo jednostavna, ali uspiju od njih dobiti stožerne igrače, transferi neće biti opisani kao promašaj, ali realno neće niti biti proglašeni pun pogodak, jer dojma sam da Benteke ne može spakovati 25 do 30 golova u sezoni, kao ni Firmino 15 - 20 golova.

Rodgers ne smije dozvoliti lanjski ulazak u sezonu, ove godine morat će furiozno ući u sezonu, jer Premiership postaje sve konkurentnija i konkuretnija liga.

Za kraj, mislim da su bekovi pun pogodak Gomez i Clynne
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 612
22. srpnja 2015. u 21:08
meni je benteke još prije 2-3 godine zapeo za oko, i baš sam želio takav tip napadača..je da je malo previše novaca, ali ja vjerujem da on lagano može preko 20 golova u PL(u AV je imao 19, 13,10)..što se tiče prošle sezone, svi zaboravljaju da je bio ozljeđen u dva navrata tako da bez nekih ozljeda 15-20 bi trebao hladno zabiti..firminho je više druga špica, od njega se više očekuje kreacije i ulazaka iz drugog plana..tako da me napad uopće ne brine, naročito još dok se sturidgge oporavi..
u obrani još ima dosta upitnika, ali sa clynom i gomezom će i stoperi izgledati puno bolje(sjetimo se samo morenovih obrambenih gluposti te johnsona i cana na njegovoj neprirodnoj poziciji..nekako morena ne bi volio vidjeti sa 4 u liniji..od lovrena očekujem da opravda novce od prošle sezone(vjerujem da će i uspjeti)

                mignolet
clyne - lovren - škrtel/sakho - gomez
                    can
           milner - henderson
                  coutinho
          firminho - benteke
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
22. srpnja 2015. u 21:29
Ak će Milner u srediinu, ja bih radije

Coutinho    Firminho    Sturidge
                 
                 Benteke


Ceterum censeo HNLem esse delendam
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
22. srpnja 2015. u 22:01
Vidim da u glavama svi slažemo sličnu taktiku.

Clyne   Sahko   Lovren    Gomez/Flanagan

                    Can

           Milner       Henderson


           Firminho     Coutinho
 
                       Ings
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
22. srpnja 2015. u 22:16
gospodin

Sporko
Sporko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 2.886
22. srpnja 2015. u 22:29
Benteke je odlican napadac i uz to jos timski igrac (suprotnost "super mariu")
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
22. srpnja 2015. u 22:31
Zadarski sin 1989 je napisao/la:
gospodin

Vidi cijeli citat



Jel to isti gospodin koji je praktički rekao jebeš Liverpool oću igrat u LP i onda kad ga je Manchester odjebo je objeručke prihvatio ponudu i plaću Liverpoola? Čudo od gospodina.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
22. srpnja 2015. u 22:36
Baš me zanima kako će to Rodgers posložit. Firmino nije krilo već ACM, nije ga dovodio za onolike novce da igra neprirodnu poziciju, ali što onda planira s najboljim igračem - Coutinhom?

Ovo što su kolege @gerrard i @NewFriiikan stavili par postova iznad izgleda najrealnije. Benteke u špicu, a Coutinho i Firmino iza njega. Ili Benteke i Firmino u napad, s tim da se Firminu pruži potpuna slobodna kretanja.

Ali što kad se Sturridge vrati? Hoće li njega i Bentekea koristiti u tandemu? Sturridge sigurno neće na krilo, on je čisti napadač.


  • Najnovije
  • Najčitanije