Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
09. kolovoza 2015. u 20:25
Igra očajna, ali ne brinem previše - prve utakmice su uvijek najteže, pogotovo kad ideš na Britanniju za koju znamo da je jedno od najtežih gostovanja u ligi.

Na Coutinha ne treba trošit riječi, fenomenalan gol od fenomenalnog igrača.
herrOttoFlick
herrOttoFlick
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 2.634
16. kolovoza 2015. u 13:02
evo jedna poslastica za navijače Liverpoola  

U Liverpoolu otvoren Shanklyjev hotel
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
17. kolovoza 2015. u 20:21
 Mignolet, Clyne, Lovren, Skrtel, Gomez, Henderson, Milner, Coutinho, Lallana, Ibe, Benteke

Ista postava kao protiv Stokea. Firmino opet na klupi 
tom0
tom0
Mali dioničar
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 8.577
17. kolovoza 2015. u 20:48
kako to da je Can ispao iz momčadi? očekivao sam njega ove sezone sa Hendersonom u sredini...
_
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
17. kolovoza 2015. u 21:29
opsajd?
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2013.
Poruka: 1.069
17. kolovoza 2015. u 22:31
po novim uputama, da

čudno kako nije svirano, mislio sam da će baš posebno obraćati pozornost na ovakve situacije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
17. kolovoza 2015. u 22:58
Na kraju još jedna pobjeda, opet 1:0. Fino da je Benteke zabio, dobro za samopouzdanje. Igra nikakva.

Sada na noge Arsenalu gdje očekujem gladak poraz


dr.Damir
dr.Damir
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 12.06.2006.
Poruka: 20.131
17. kolovoza 2015. u 23:26
Ponovit ću ono što sam napisao i prošli tjedan - ona pretprošla i naša najbolja PL sezona dosad je počela teškim pobjedama od 1:0.
To je najvažnije, ali i jedna od rijetkih pozitivnih stvari dosad. Lallana i Ibe na krilima zasad ništa nisu pokazali. Lovren je "accident waiting to happen" i tako... Benteke doduše izgleda solidno, ne samo zbog gola. Firmino ništa posebno, iako nije imao ni puno vremena.

Ako protiv Arsenala mislimo nešto izvući, Can mora početi umjesto jednog od krilnog dvojca. Bod bi bio uspjeh jer nam je to gostovanje koje nam tradicionalno ne odgovara. Dva prva gostovanja su vjerojatno za nas dva najnezgodnija koja su mogla doći po matchupu.
sve prolazi sve se mijenja, idu dani idu godine, samo Zrinjski ostaje ponos moje Hercegovine
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2012.
Poruka: 508
18. kolovoza 2015. u 02:05
dr.Damir je napisao/la:
Ponovit ću ono što sam napisao i prošli tjedan - ona pretprošla i naša najbolja PL sezona dosad je počela teškim pobjedama od 1:0.
To je najvažnije, ali i jedna od rijetkih pozitivnih stvari dosad. Lallana i Ibe na krilima zasad ništa nisu pokazali. Lovren je "accident waiting to happen" i tako... Benteke doduše izgleda solidno, ne samo zbog gola. Firmino ništa posebno, iako nije imao ni puno vremena.

Ako protiv Arsenala mislimo nešto izvući, Can mora početi umjesto jednog od krilnog dvojca. Bod bi bio uspjeh jer nam je to gostovanje koje nam tradicionalno ne odgovara. Dva prva gostovanja su vjerojatno za nas dva najnezgodnija koja su mogla doći po matchupu.
Vidi cijeli citat

smori više s lovrenom, dvije tekme, a gol jos nisu primili.. laprdaš
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
18. kolovoza 2015. u 17:23
Sa sinoćnje utakmice najviše u oči bode podatak da od 18 udaraca na gol Bournemoutha samo su 2 bila u okvir (oba Benteke). A od tih 18 Coutinho je sam uputio 8 udaraca na gol i svi su završili izvan okvira gola, još kad se sjetim Milnerovog udarca u 2.pol. koji je završio 20 metara od gola...

Uglavnom, sva sreća da smo osvojili sva 3 boda. Nadam se da ćemo se trgnuti protiv Arsenala, jer ovkva igra ne miriše na bodove...