Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
24. kolovoza 2015. u 20:07
Confirmed #LFC team to face @Arsenal: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Milner, Can, Lucas, Firmino, Coutinho, Benteke

Confirmed #LFC subs v @Arsenal: Bogdan, Sakho, Moreno, Origi, Ings, Ibe, Rossiter




Henderson nažalost propušta utakmicu zbog manje ozljede stopala. Prvi put ćemo vidjeti Firmina od početka, Lallana zaradio ozljedu zbog koje pauzira 3-4 tjedna
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
24. kolovoza 2015. u 20:40
Nadam se boljoj igri nego u prva 2 kola...
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. kolovoza 2015. u 21:09
Pokraden anal...
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. kolovoza 2015. u 22:53
E moj dragi Moreno, igrača na obje strane...
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2014.
Poruka: 2.277
24. kolovoza 2015. u 22:58
Ima li koja stativa Coutina na gifu/linku??
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
24. kolovoza 2015. u 23:00
Odličan rezultat, X bih uvijek prihvatio. 3 utakmice, 7 bodova, 3 clean sheeta. Nije loše!

Stvarno smo taktički odilično stajali na terenu, obrana vrhunska, u drugom malo puštalo, ali iluzorno je očekivati da Arsenal doma neće stvoriti par šansi.
Franco
Franco
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 504
24. kolovoza 2015. u 23:03
Cou je napisao/la:
Odličan rezultat, X bih uvijek prihvatio. 3 utakmice, 7 bodova, 3 clean sheeta. Nije loše!

Stvarno smo taktički odilično stajali na terenu, obrana vrhunska, u drugom malo puštalo, ali iluzorno je očekivati da Arsenal doma neće stvoriti par šansi.
Vidi cijeli citat



Prvo poluvrijeme odlicno,stvarno ne mogu vjerovat sta je Cech sve obranio.Al drugo poluvrijeme kod nas nista od igre,bekovi jad i bijeda.Da onaj Giroud nije tolika panjina utrpo bi 2,3 komada. Luda sreca nas prati sto nismo u tri tekme gol primili
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.03.2011.
Poruka: 6.398
24. kolovoza 2015. u 23:11
Liverpool ima popravljenu obranu, svakako bolja od prošlosezonske, ali realizacija im je kata-fucking-strofa. Nekakav gol će se ugurati protiv Bornemoutha i takvih, ali mislim da Brenda ofenzivno nije ništa popravio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2015.
Poruka: 34
24. kolovoza 2015. u 23:15
Liverpool se nije trebao povući u 2. poluvremenu. Mislim, na kraju je dobro ispalo, ali mislim da bi Liverpool da je nastavio napadati na kraju sigurno dobio. U 1. poluvremenu Liverpool je cijelo vrijeme napadao a Arsenal stvorio jako malo šansi, a u drugom se povukao i Arsenal je lako mogao na kraju i dobiti. Zaključak - napad je najbolja obrana

Ipak, fina situacija nakon 3 kola. Da mi je netko prije početka sezone rekao da će Liverpool imati 3 clean sheeta u prva 3 kola, ne bi mu vjerovao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
24. kolovoza 2015. u 23:23
arsenal-lover je napisao/la:
Liverpool ima popravljenu obranu, svakako bolja od prošlosezonske, ali realizacija im je kata-fucking-strofa. Nekakav gol će se ugurati protiv Bornemoutha i takvih, ali mislim da Brenda ofenzivno nije ništa popravio.
Vidi cijeli citat


Realizacija uopće nije katastrofa, jer da je bilo mrvicu sreće utakmica bi bila gotova na poluvremenu.

@žlica bilo je za očekivati da ćemo past u drugom poluvremenu. Očito da fizički još nismo na toj razini. Teško je očekivati onakvu trku punih 90 minuta. Ono što mene najviše veseli je još jedna utakmica bez primljenog gola. Stvarno čvrsto to izgleda odozada


  • Najnovije
  • Najčitanije