Ludovic IX je napisao/la:
što sad liverpoolovi fanovi kažu na lovrena..još uvijek ga tjeraju iz kluba ili je ponovo postao odličan igrač.
ono, svi znamo da je u jednom trenu genijalni stoper ali postioji onaj drugi tren gdje ispadne ko nižerazredni stoper pa ispadne smiješan. ako omjer tih genijalnih poteza i tih idiotskih bude na razini 10:1, bit će to dobro..samo on naginje više omjeru 3:1 a to se onda vidi i na tablici.
Vidi cijeli citat
Ma velik problem u prošloj sezoni je bio Moreno koji je plivao kao Phelps i tako često ostavljao sve stopere na cijedilu, a pogotovo Lovrena koji je igrao pokraj španjolca. Sad kada mali Gomez, koji me iskreno iznenadio, stoji tu na lijevoj strani to bi trebalo puno bolje izgledati.