Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
18. srpnja 2016. u 11:23

Ključan problem ekipe je činjenica da nisu doveli adekvatno pojačanje na kritičnoj poziciji lijevoga beka, nego im tamo još uvijek igra ona obrambena rupetina Moreno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2012.
Poruka: 4.637
18. srpnja 2016. u 11:40
Weasley je napisao/la:
prijateljska s Fleetwood Townom u tijeku, Lovren kapetan

Vidi cijeli citat


Koji je to Marković? Jel to onaj Lazar što je bio na posudbi u Fenerbahčeu

abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
18. srpnja 2016. u 11:46
Da.
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.375
18. srpnja 2016. u 11:54
jučer opet zabio ovaj mali woodburn
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
18. srpnja 2016. u 14:01
Trebao je novi golman - kupljen je Karius.
Trebao je stoper - doveden Matip besplatno
Klopp je rekao da želi ''pace and width'' - kupljen Mane (malo puno para, ali u skladu s trenutnom nenormalnom situacijom s transferima)

Potreban je lijevi bek. - Kada je Digne potpisao za Barcu ispostavilo se da je Liverpool bio u igri. Znači lijevi bek se traži. Spominjao se Hector.. vidjet ćemo.

Možda dođe još jedan iskusan stoper jer su po novom Sakho i Gomez (opet) ozlijeđeni.

Vjerojatno se kuha i oko nekog veznjaka jer su spominjani i Sissoko, Dahoud, Brozović, Zielinski itd. Pitanje je jedino  koliko je to izmišljenih pizdarija, a koliko istine.


A na ogromna pojačanja se u principu može zaboravit. Gotze je očito bio želja, ali mali peder ne želi u Liverpool. Nema LP i EL, nema se love za plaće kao u Cityju ili Unitedu, a i to jednostavno nije ni Kloppov ni Liverpoolov stil. Konačno i sam Klopp je izjavio ovo: http://www.empireofthekop.com/2016/07/16/klopp-claims-hell-disappoint-liverpool-fans-in-transfer-window/

Dovedena 3,4 pojačanja (a malo više plaćeno samo jedno), prodan Ibe za 15 milja funti, sjest će cca 30 milja funti za Bentekea kad ode u C.Palace, možda neko nešto nabaci za Balotellija i Markovića, riješili smo se Škrtela...

A tek je sredina srpnja. 

Treba se uzeti i u obzir da ove godine nema Europe tako da je nekih 24-5 igrača uvrh glave za ovu sezonu.

I ja bih Pogbu i Reusa, ali po meni je ovo za sad čisto solidan prijelazni rok.
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
18. srpnja 2016. u 15:03
Joe Strummer je napisao/la:



A na ogromna pojačanja se u principu može zaboravit.
Vidi cijeli citat



34 mil. funti to je preko 40 mil. eura  !!!!!


http://www.bbc.com/sport/football/36642523
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
18. srpnja 2016. u 15:07
Slažem se sa @Joe Strummer


ovaj stoper je skoro riješen:

http://www.skysports.com/football/news/11095/10505185/who-is-liverpool-transfer-target-ragnar-klavan

a ni ovaj veznjak nije previše daleko:

http://www.101greatgoals.com/101ggvideos/fan-cam/jurgen-klopp-wants-georginio-wijnaldum-liverpool-redmen-tv-video/

a još je skoro mjesec dana do početka sezone, a još i više do kraja prijelaznog roka.
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
18. srpnja 2016. u 23:30
>che< je napisao/la:
Joe Strummer je napisao/la:



A na ogromna pojačanja se u principu može zaboravit.
Vidi cijeli citat



34 mil. funti to je preko 40 mil. eura  !!!!!


http://www.bbc.com/sport/football/36642523
Vidi cijeli citat


Gle, svjedočimo vremenu u kojem Watford odbija jebenih 37.5 milijuna funti za Ighala. Watford!!! 37,5 milja funti!!!

Premierligaši se  trenutno kupaju u parama i to je tako. Mane je ipak bio jedan od boljih igrača kluba koji je završio više na ljestvici nego Liverpool.. pa neće ga pustit za kikiriki. Drugi par cipela je kaj i ti i ja znamo da on ne vrijedi tolike pare. Al ne vrijedi ni Ibe 15 milja pa smo ga utopili za toliko 

Konačno, i Liverpool se ovih dana cijenka s Crystal Palaceom oko Bentekea i to oko toga hoće li cifra biti 30 ili 32 milje funti. Klubovi znaju da drugi klubovi imaju love i pokušavaju izvuć što je više moguće. Potpuno logično.

Što se ogromnh pojačanja tiče, možda sam se krivo izrazio.. Govorim o igračima koji su dokazane igračine i praktički zvijezde. A takvi igrači trenutno zaobilaze Liverpool (bilo to zbog financijskih razloga, ne igranja LP redovno ili nekakvih trećih kao u slučaju A.Sancheza prije dvije godine kad je čovjek /ili njegova žena/ htio živjet u Londonu) Oočigledno im Liverpool nije primamljiv.Što je donekle i razumljivo. A očito na takve Klopp niti ne cilja niti se ja sjećam da je Liverpool ikad takve igrače dovodio...

[uredio Joe Strummer - 18. srpnja 2016. u 23:32]
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
19. srpnja 2016. u 07:44
Pišem ja već godinama o nelogičnostima pri dovođenju kapitalaca koji su uvijek iz Engleske i nikada se nisu dokazali dok drugi klubovi posegnu i za drugim tržištima.To što se plati Bentekea ili Carolla pun kurac pa se onda izvlači je još jedan dokaz da u Liverpoolovoj skaut službi nešto stvarno ne valja. Primjer , talijanska ili njemačka liga je puna dobroh stopera i sigurno se ne bi dvoumili oko dolaska u Liverpool. Isto tako hrvatski vezni igrači su većinom odlični i vjeruj mi da ne bi niti jedan odbio Liverpool. Ne oni kupe Lovrena od Southhamptona a mogli su ga dobiti za siću kada je dolazio iz francuske ,jebate očito im ovi peru lovu. Niko me ne može uvjeriti da je sve čisto (mislim ssa zdravom pameću) u tim Liverpoolovim transferima.
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
19. srpnja 2016. u 07:50
Uz svo duzno postovanje tom nekom Estoncu, covjeka nikad u zivotu nisam vidio kako igra, mislim da se samo jednom rada igrac poput Sami Hyypie iz takvih "malih" (u nogometnom smislu) zemalja.
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
  • Najnovije
  • Najčitanije