Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.08.2016.
Poruka: 274
02. kolovoza 2017. u 11:34
Trenutno to izgleda dobro. al bilo bi dobro prosirit kadar.. igra se na vise fronta, ozljede, Kloppov umor.. bit ce napeto..
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.526
02. kolovoza 2017. u 11:36
ynwa22 je napisao/la:
Trenutno to izgleda dobro. al bilo bi dobro prosirit kadar.. igra se na vise fronta, ozljede, Kloppov umor.. bit ce napeto..
Vidi cijeli citat


Veza je ok pokrivena po meni, jedino treba obranu pojacati (stopere i rezervni desni bek i neku klasičnu 9ku)
[uredio at.madrid - 02. kolovoza 2017. u 11:37]
MHDP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
02. kolovoza 2017. u 11:49
Mihalj je napisao/la:
Što je sa Sakhom? Umj da baca lovu na VVD-a zakaj Klopp njega ne vrati.
Vidi cijeli citat


Hm... mozda zato sto je los?

@at.madrid vezni red hitno treba pojacanje. Prosle godine je bilo tanko, kamoli ne ove kad se igra u Europi. Posao s Keitom je propao, a od alternativa se nazalost nitko ne spominje. Sumnjam da nece uzet barem jednog veznjaka, to je stvarno prioritet uz stopera. Napadac ne treba. Firmino je prvi izbor, Sturridge, Origi i Solanke s klupe. I vise nego dovoljno
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.289
02. kolovoza 2017. u 11:50
Ne znam, meni se činio kao ok igrač. Čak i bolji od Lovrena. Možda griješim.
Bit ćeš opet Dinamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
02. kolovoza 2017. u 12:09
Solidan igrac + ima problema s karakterom. Meni je Lovren bolji, ocito i Kloppu.

Samo mi nije jasno da ga nijedan osrednji premierligaski klub jos nije uzeo. Pa za njih je Maldini, prosle sezone u Palaceu bio najbolji igrac.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.03.2017.
Poruka: 376
02. kolovoza 2017. u 12:48

Ako Liverpool idemo uspoređivati sa top europskim i engleskim klubovima...


Na poziciji golmana bi dobro došla startna jedinica bolje kvalitete od nivoa Karius/Mignolet (za usporedbu njihovi rivali na golu imaju klase poput Courtoisa, De Gee, Llorisa, Czecha).

Na stoperskim pozicijama bi dobro došao jedan kvalitetan igrač, pa da se Matip i Lovren bore za poziciju drugog startera.
Desni bek je dobar, no na lijevoj strani bi dobro došla kvalitetnija opcija (a ne da se pozicija pokriva sa veteranom Milnerom, jazavcem Morenom i "pojačanjem" iz škotske lige).

Što se trojke u sredini terena tiče, na poziciji defenzivnog veznog bi dobro došla neumorna radilica slična onome što Chelsea ima u Kanteu (Can jednostavno nije taj tip igrača).
"Box to box" pozicija je solidno pokrivena sa Hendersonom i Wijnaldumom.
I u konačnici, pozicija kreativnog veznog je po mom mišljenju debelo ispod prosjeka te bi jako dobro došao jedan klasni igrač (koji bi istisnuo Lallanu iz prvih 11, te usto riješio problematične situacije gdje Henderson/Wijnaldum/Can moraju pokušati iskreirati nešto u napadu).

Što se krila tiče, trenutno je situacija više nego dobra, no ako prodaju Coutinha (Barceloni), onda automatski debelo zaostaju za konkurencijom.
U samom vrhu napada bi to bilo super da Sturridge nije ozlijeđen zadnjih 5 godina, mladi Solanke daje nadu, no recimo pojačanje tipa Aubameyang bi Kloppovom stilu igre dao ono što Sturrigdge i Origi u ovom trenutku jednostavno nemogu.


Dakle, za napad na vrh Europe, Liverpoolu bi trebao kvalitetan golman, stoper, lijevi bek, u sredini terena defenzivna radilica i jedan pravi kreativac, te klasa u samom vrhu napada.
Sve skupa potrebno bi bilo 6 kvalitetnih pojačanja (ukupne vrijednosti oko 300 milijuna eura), što se realno jednostavno neće dogoditi, nažalost.

[uredio Super Hrvoje - 02. kolovoza 2017. u 12:54]
Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.526
02. kolovoza 2017. u 13:21
Cou je napisao/la:
Mihalj je napisao/la:
Što je sa Sakhom? Umj da baca lovu na VVD-a zakaj Klopp njega ne vrati.
Vidi cijeli citat


Hm... mozda zato sto je los?

@at.madrid vezni red hitno treba pojacanje. Prosle godine je bilo tanko, kamoli ne ove kad se igra u Europi. Posao s Keitom je propao, a od alternativa se nazalost nitko ne spominje. Sumnjam da nece uzet barem jednog veznjaka, to je stvarno prioritet uz stopera. Napadac ne treba. Firmino je prvi izbor, Sturridge, Origi i Solanke s klupe. I vise nego dovoljno
Vidi cijeli citat


Veza: Gio, Henderson; Lallana, Can, Coutinho, Mane, Salah, Grujić

mislim da je to sasvim dosta za borbu na više frontova, možda još jedan veznjak

MHDP
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
02. kolovoza 2017. u 14:06
Ne gledam na krilne pozicije kao vezne, vec iskljucivo sredinu reda. Na 3 pozicije imas Hendersona, Cana, Lallanu, Wijnalduma i eto Coutinha koji moze pokrit vezu, Grujic jos nije sazrio za ozbiljne minute. Tu sigurno treba jedan vrhunski veznjak. Stvarno velika steta sto Leipzig ne da Keitu, vjerujem da bi s njim i Van Dijkom bili pretendenti za naslov
Schillinger
Schillinger
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.06.2017.
Poruka: 463
02. kolovoza 2017. u 14:11
Super Hrvoje je napisao/la:

Ako Liverpool idemo uspoređivati sa top europskim i engleskim klubovima...


Na poziciji golmana bi dobro došla startna jedinica bolje kvalitete od nivoa Karius/Mignolet (za usporedbu njihovi rivali na golu imaju klase poput Courtoisa, De Gee, Llorisa, Czecha).

Na stoperskim pozicijama bi dobro došao jedan kvalitetan igrač, pa da se Matip i Lovren bore za poziciju drugog startera.
Desni bek je dobar, no na lijevoj strani bi dobro došla kvalitetnija opcija (a ne da se pozicija pokriva sa veteranom Milnerom, jazavcem Morenom i "pojačanjem" iz škotske lige).

Što se trojke u sredini terena tiče, na poziciji defenzivnog veznog bi dobro došla neumorna radilica slična onome što Chelsea ima u Kanteu (Can jednostavno nije taj tip igrača).
"Box to box" pozicija je solidno pokrivena sa Hendersonom i Wijnaldumom.
I u konačnici, pozicija kreativnog veznog je po mom mišljenju debelo ispod prosjeka te bi jako dobro došao jedan klasni igrač (koji bi istisnuo Lallanu iz prvih 11, te usto riješio problematične situacije gdje Henderson/Wijnaldum/Can moraju pokušati iskreirati nešto u napadu).

Što se krila tiče, trenutno je situacija više nego dobra, no ako prodaju Coutinha (Barceloni), onda automatski debelo zaostaju za konkurencijom.
U samom vrhu napada bi to bilo super da Sturridge nije ozlijeđen zadnjih 5 godina, mladi Solanke daje nadu, no recimo pojačanje tipa Aubameyang bi Kloppovom stilu igre dao ono što Sturrigdge i Origi u ovom trenutku jednostavno nemogu.


Dakle, za napad na vrh Europe, Liverpoolu bi trebao kvalitetan golman, stoper, lijevi bek, u sredini terena defenzivna radilica i jedan pravi kreativac, te klasa u samom vrhu napada.
Sve skupa potrebno bi bilo 6 kvalitetnih pojačanja (ukupne vrijednosti oko 300 milijuna eura), što se realno jednostavno neće dogoditi, nažalost.

Vidi cijeli citat


Coutinho nije krilo, krilne pozicije ce igrat salah i mane ako se ne varam, coutinho ce igrat u vezi (ako ne ode u barcelonu), a ako je coutinho kreativni veznjak "ispod prosjeka", zanima me onda kakvi su oni prosjecni ili nedaj boze iznadprosjecni.  Sto se tice pojacanja, ko im kriv kada su se namjerili na pojacanja koja ne mogu dobiti, na van dijka i keitu, koji su klase na pozicijama koje njima trebaju, ali leipzigu ne treba novac, a southampton se inati. Iako pozdravljam promjenu politike sa amo kupit 15igraca za 200mil na onu ajmo bolje kupit 3 postena igraca za 150mil nego 15 prosjecnih  



Colchoneros
Colchoneros
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2014.
Poruka: 12.526
02. kolovoza 2017. u 14:15
Cou je napisao/la:
Ne gledam na krilne pozicije kao vezne, vec iskljucivo sredinu reda. Na 3 pozicije imas Hendersona, Cana, Lallanu, Wijnalduma i eto Coutinha koji moze pokrit vezu, Grujic jos nije sazrio za ozbiljne minute. Tu sigurno treba jedan vrhunski veznjak. Stvarno velika steta sto Leipzig ne da Keitu, vjerujem da bi s njim i Van Dijkom bili pretendenti za naslov
Vidi cijeli citat


Za Grujića sam mislio kao backup za kupove i sl tekme. E sad za Keitu ipak mislim da je 70-80mil previše, kao kratkoročno riješenje bi po meni dobar ulov bio Matuidi a možda i Moutinho.
MHDP
  • Najnovije
  • Najčitanije