Vorda -sk je napisao/la:
Gledaj... kak se englezići razbacuju s lovom za svakojake panjeve, ne bi bilo niš čudno da iskrcaju toliku lovu za Luku... jedino je upitno da li Njukastl može toliko dat... Liverpul, Čelzi ili Mančester da im treba pljunuli bi i više...
Vidi cijeli citat
Nema veze da li oni mogu ili ne mogu platiti. 25 milijuna funti bi bili 31 milijuna eura! A u zadnjih par godina nitko nije platio vise za igraca od 35 milijuna eura. A to su bili igrac poput Torresa i Robbena koji su se vec godinama dokazali u jakoj ligi i potvrdili tu vrijednost. Za Alvesa npr. ni Real ni Chelsea nisu htjeli platiti 35 milijuna eura, iako je on mozda najbolji na svijetu na desnom beku. Takoder ti cijena nazalost i zavisi o tome iz koje lige se prodas. I zato je trenutno za Luku vrhunac 20 milijuna eura. Ako odigra dobro EP onda to jos moze dici.
[uredio Vatreni82 - 25. travnja 2008. u 15:43]