Od kud tolika mrznja kontra Ivusica?
Ivusic je zadnje 2g pokazao da je bez konkurencije najbolji golman HNLa
Livakovic je pokazao da je golman sa visoko izrazenim prednostima i manama te nas direktno kostao i bodova npr protiv Slovaka, a u niti jednoj utakmici nije svojim obranama dobio bodove, da o kolicini primljenih golova za repku u vrlo pristojnom uzorku ne pricam
Meni, a koliko vidim i strucnjacima na klupi koji su za to placeni to je i vise no dovoljan razlog da ga se makne, no internet piskaralima to smeta.
Ivusic je dobio priliku, iskoristio ju maksimalno, donio bod, te se na zalost ozlijedio.
To sto ti ovo ne mozes i ne zelis prihvatiti stvarno nije moj problem