glava je napisao/la:
Nozh je napisao/la:
giggs je neosporno klasa, ali fali mu ono nešta, ono što dodaje pridjev "extra"
Vidi cijeli citat
ne bih se složio...
giggs je, po meni, tzv. all-round player i kaj je najvažnije - konstanta...ma ak hoćeš, svrstajto i pod "mogućnost ponavljanja" kak kaže jedan trener jedne ne odveć uspješne HNL "momčadi"
tak da njemu niti ne treba nikakav pridjev on je jednostavno zaštitini znak jednog od najboljih klubova na svijetu...kaj ti više uopće treba?
Vidi cijeli citat
ma sve to tvoje stoji, odličan igrač sa odličnom karijerom, ali stavljat ga u isti kontekst (što si ti napravio) sa npr. maradonom, peleom, zidaneom, beckenbauerom itd. da ne duljim mi je malo "mutavo" jer on nikada nije bi tolika klasa, oni su jednostavno (i dosta njih) ipak za klasu iznad.