Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.913
15. studenog 2015. u 16:17
Borac Imbriovec - Daruvar 1-3 (Janković 15' /// Res 8' Bublić 42' - 11m Đuričić 90+3')
Dinamo Predavac - Graničar Đurđevac 3-1 (Jakšinić 14' 65' Grantverger 75' /// Imbriša 50')

tattoo
tattoo
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.10.2015.
Poruka: 895
15. studenog 2015. u 17:14
Daruvar se stvarno budi..:-) Ima li možda očevidaca iz Imbriovca da nam malo objasni taj rezultat..
carcarmile je napisao/la:

Nk SLATINA - Nk CROATIA(G): zelio bi se osvrnuti na tijek utakmice koju je sudac Mario Burec katastrofalno sudio ovaj derbi zupanijski. Nije dao cisti crveni karton igracu Croatie kao zadnji igrac i sto ocigledno se vidjelo iz zrakoplova ali sudac mu pokazuje zuti karton, da bi nesto asnije dao igracu Slatine dva zuta kartona za dva starta i to drugi zuti karton na viku igraca Croatie i Kostelca(koji dirigira sudjenje kao Priscan iz Preavca zato nam je nogomet tu gdje je). Produzi 4-5 minuta utakmicu a tijekom tih minuta igra se i  6 minuta stavljo je zvizdaljku u usta triput da bi odsviro kraj ali nije imo izgleda hrabrosti jer Kostelac prati sve, domaca ekipa dobije gol u 6 minuti i odma cim je usla lopta u mrezu svirao je kraj utakmice. Sramota sudjenja bori se ekipa 90 minuta da bi te takvi suci dosli i pravit lakrdiju. Sudac Mario Burec je sam priznao domacim igracima da je zeznuio stvar kada nije dao crveni karton gostijucem igracu za cist crveni karton posto je bio zadnji igrac, sramota od suca.

Tako i u Predavcu sudac nesmije dati kartona radi Priscana koji dirigira utakmicom 90 minuta.

Sramota od sudjenja u Medjuzupanijsku ligu Bj Kc Vt. Nit Predavac nit Grabrovnica nece biti prvi mada svi sude za njih.

Vidi cijeli citat

Sudac je Mario Brunec :)

Uvaženi kolega, ti je poznat taj sudac?

Ako mene pitaš, meni je poznat. Zna odsuditi čisto OK ali više puta odsudi loše. Po meni je previše bahat u svom nastupu na terenu, nešto kao Jakšić dok je sudio. Sudio je nama više puta u Prvoj ŽNL no još je uvijek nedorečen. Ukoliko ispravi svoj stav prema suđenju možda bi od njega i moglo biti nekaj no ako nastavi ovako mislim da će biti puno više nezadovoljnih nego zadovoljnih njegovim suđenjem.

16. studenog 2015. u 10:55
Volio bih se uz ovu Vašu temu nadovezati sa par rečenica vezanih za suđenje i njihove "čudne"odluke!! Govorit ću o jučerašnjoj utakmici iz Predavca!! Dinamo-Graničar 3-1!! Kao prvo nebih želio umanjiti pobjedu Dinama i dva velemajstorska pogotka iz slobodnih udarca Marina Jakšinića, ali "neke čudne"odluke suca T.TERIJA nasmijavale su i domaću publiku!! Kao očiti primjer svog utjecaja na suce,a i na savez(dobio samo UPOZORENJE za isključenje) gosp.trener Dinama S.Priščan stalnim vikanjem,psovanjem i uvredama na račun sudaca utakmice!!Kasnije "ČUDNE ODLUKE UTJECALE SU na jučerašnji konačni rezultat! Kod rezultata 1-1 domaći igrač br.18 Jaković Seba dobiva žuti karton za namjerno povlačenje gostujučeg igrača, a samo 5 min.kasnije taj isti igrač br.18 Jaković Seba PONOVO povlači za dres gostujučeg igrača( ali sada u puno izglednijoj situaciji za gostujuću ekipu..cca 25-30 metara od gola domačih) glavni sudac TERI umjesto da po pravilima nogometne igre  dodjeli žuti karton (bio bi to 2 žuti karton...automatski crveni)!!!?? samo dobiva "USMENU OPOMENU"!!?? Znaći da bi Dinamo 30-tak min.do kraja utakmice kod rezultat 1-1 igrao sa 10 igrača i gotovo sam siguran da bi se utakmica sasvim drugačije razvijala!! Ovako pobjeda Dinama 3-1...  a oni koji jučer nisu bili u Predavcu mogu misliti kako je to bila uvjerljiva i zaslužena pobjeda, ali očito to i nije bilo baš tako!!!?? Iza svega ovoga što sam napisao kategorički stojim, a ako neko misli da ja izmišljam, neka se pogleda video snimak utakmice i sporne situacije pa  se možete uvjeriti da su suci imalu"ČUDNE ODLUKE" i da su oštetili Graničar kod rezultata 1-1!!! Zato izjava kolege CARCARMILE da u Predavcu suci NESMIJU dati kartone domačim igračima,jer gosp.trener S.PRIŠČAN dirigira  90 minuta utakmicu je POTPUNO ISPRAVA I ISTINITA!!!???Lp.

dmdream je napisao/la:
Kao očiti primjer svog utjecaja na suce,a i na savez(dobio samo UPOZORENJE za isključenje) gosp.trener Dinama S.Priščan stalnim vikanjem,psovanjem i uvredama na račun sudaca utakmice!!K