Željan dokazivanja
Pristupio: 15.07.2015.
Poruka: 246
11. studenog 2015. u 17:09
SLAVKO PRIŠĆAN ( br. lic. 430005 ),Trener NK DINAMO Predavac, udaljen s klupe na utakmici 11. kola MŽNL BJ-KC-
VT odigrane između NK CROATIA Grabrovnica – NK DInaMO Predavac, zbog nesportskog ponašanja prema sucu
utakmice ( negodovanje na odluku suca ), kažnjava se temeljem čl. 53. u svezi čl. 36. DP-a
upozorenjem.
HAHAHAHAHA,svak drugi bi kaznu dobio!!!!

14. studenog 2015. u 16:34
Pitomača - Virovitica 1-1 (Jendrašić 60' /// Kovač 68')
Kalinovac - Rovišće 1-1 (Vrkić 90' CK - Belobrk 66' /// Tirić 75' CK - Prskalo 86')
Zdenka 91' - Podravac Virje 1-0 (Kožuhar 30')
Garić - Papuk Orahovica 4-1 (Purkić 28' 31' - 11m Golubić 64' Vaclavek 82' /// Mimić 63')
Slatina - Croatia Grabrovnica 2-2 (Kupres 6' Bubaš 37' CK - Čović 77' /// Tadić 26' Šklebar 90+4')
Pristupio: 14.11.2015.
Poruka: 9
14. studenog 2015. u 17:50

Nk SLATINA - Nk CROATIA(G): zelio bi se osvrnuti na tijek utakmice koju je sudac Mario Burec katastrofalno sudio ovaj derbi zupanijski. Nije dao cisti crveni karton igracu Croatie kao zadnji igrac i sto ocigledno se vidjelo iz zrakoplova ali sudac mu pokazuje zuti karton, da bi nesto asnije dao igracu Slatine dva zuta kartona za dva starta i to drugi zuti karton na viku igraca Croatie i Kostelca(koji dirigira sudjenje kao Priscan iz Preavca zato nam je nogomet tu gdje je). Produzi 4-5 minuta utakmicu a tijekom tih minuta igra se i  6 minuta stavljo je zvizdaljku u usta triput da bi odsviro kraj ali nije imo izgleda hrabrosti jer Kostelac prati sve, domaca ekipa dobije gol u 6 minuti i odma cim je usla lopta u mrezu svirao je kraj utakmice. Sramota sudjenja bori se ekipa 90 minuta da bi te takvi suci dosli i pravit lakrdiju. Sudac Mario Burec je sam priznao domacim igracima da je zeznuio stvar kada nije dao crveni karton gostijucem igracu za cist crveni karton posto je bio zadnji igrac, sramota od suca.

Tako i u Predavcu sudac nesmije dati kartona radi Priscana koji dirigira utakmicom 90 minuta.

Sramota od sudjenja u Medjuzupanijsku ligu Bj Kc Vt. Nit Predavac nit Grabrovnica nece biti prvi mada svi sude za njih.

Pristupio: 02.10.2009.