DzoniPFC je napisao/la:
Ponjavic je napisao/la:
jankovic otisao za ne znam koje pare, dosao georgijev, bugarski reprezentativac za
0e. Mozda i Burzanovic.
Vidi cijeli citat
Malo sutra Oe,ko danas kome daje fudbalera za dzabe,Slavija je dobila za njega novac plus je zadrzala deo vlasnistva nad njim.
Glupo je porediti njega i Jankovica,posto sumnjam da Georgijev moze
nesto znacajnije napredovati,dok kod Jankovica mislim da ima jako mnogo
prostora za napredak, siguran sam i da je Jankovic trenutno bolji igrac
od Bugara.
Vidi cijeli citat
Zar nije dosao kao slobodan igrac? A to da je Slavija zadrzala deo vlasnistva, ukoliko nije bio slobodan igrac, ne verujem.
Je li zna neko uopste koliko je Zvezda potrosila para na obestecenja? Tacan podatak, a ne nagadjanje, s'ils vous-plait?