Meridian Super liga Srbije 2007/08

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
17. listopada 2006. u 09:05
  Dragana D. (22), Slobodana G. (23), Jovicu R. (23), Gorana P. (32), Miloša V. (26), Zorana V. (28) i Marka S. (18), kao i Branka N. (32) sa prebivalištem u Prištini.

pazi ovih maloumnika iz cacka. pa j**ote covek ima 32 godine i pravi takva sranja. ajde ovaj 18 pa kazes jos je u pubertetu, ali ovi od 20 i nesto bi poslao u osnovnu skolu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2006.
Poruka: 729
17. listopada 2006. u 09:22
 Najveca fora je u tome sto je on vojno lice, inace je iz Vranja, a u Pristini je radio pa je tu i prijavljen, a nije se odjavio zbog izbeglickih "benificija".Kreten
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
17. listopada 2006. u 09:34
  evo upravo mi radni kolega uleteo u biro sa pitanjem: sta radite vi to  dole u beogradu???? i doneo mi clanak iz sueddeutsche zeitung gde sve lepo pise o miti, arkanu i drugim predsednicima fudbalskih klubova koji su u zadnji 12 godina ubijeni. a njih je tacno sedam. pa onda nesto malo o ceci, o kladionicama o nerazjasnenim ubistvima, sudjenjima, o bia i milosevicu itd....

ma reko, bice bolje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
17. listopada 2006. u 09:35
  i jos da je pisalo kkk iz cacka, e onda bi uzeo godisnji jedno mesec dana.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
17. listopada 2006. u 09:40

pedja je napisao/la:
  evo upravo mi radni kolega uleteo u biro sa pitanjem: sta radite vi to  dole u beogradu???? i doneo mi clanak iz sueddeutsche zeitung gde sve lepo pise o miti, arkanu i drugim predsednicima fudbalskih klubova koji su u zadnji 12 godina ubijeni. a njih je tacno sedam. pa onda nesto malo o ceci, o kladionicama o nerazjasnenim ubistvima, sudjenjima, o bia i milosevicu itd....

ma reko, bice bolje
Vidi cijeli citat
 

Na srecu jos smo iz Rusa i Bugara

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
17. listopada 2006. u 09:40
Gracanica je napisao/la:
 A sto se tice A bombe svaba u drugom svetskom, mislim, a to sam negde i procitao, da je njima trebalo samo par meseci da je dovrse koristeci "tesku vodu" na nekom jezeru u Norveskoj. E sad koliko je ovo tacno?!
Vidi cijeli citat


Teska voda sluzi kao sredstvo usporavanja neutrona u nuklearnom reaktoru. Nemci (srecom) zbog pogresnog koncepta nisu napravili atomsku bombu, trebalo im je jos uranijuma a imali su dve tone , dok su Amerikanci zavrsili posao sa 57 kilograma (na zalost).
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 1.146
17. listopada 2006. u 09:50
laki je napisao/la:

pedja je napisao/la:
  evo upravo mi radni kolega uleteo u biro sa pitanjem: sta radite vi to  dole u beogradu???? i doneo mi clanak iz sueddeutsche zeitung gde sve lepo pise o miti, arkanu i drugim predsednicima fudbalskih klubova koji su u zadnji 12 godina ubijeni. a njih je tacno sedam. pa onda nesto malo o ceci, o kladionicama o nerazjasnenim ubistvima, sudjenjima, o bia i milosevicu itd....

ma reko, bice bolje
Vidi cijeli citat
 

Na srecu jos smo iz Rusa i Bugara

Vidi cijeli citat


pa sa njihove strane gledano sigurno ne. bugari ulaze u eu, a rusi imaju milion abramovica koji kupuju engleske i nemacke klubove. a nas se samo secaju po ratu, milosevicu i ??? hm ne mogu nesto da se setim.
sta mi mislimo i znamo je nesto drugo, ali sta prosecan stranac koji se informise preko nekih novina i tv_a je veoma negativno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
17. listopada 2006. u 11:00

 offtopic

 

 

Ljudi vi mora da ste na nekim drogama ako mislite da nam je sad potrebno da udjemo u EU

Pa ekonomija bi nam prsla zesce,ja predvidjam da ce u Rumuniji i Bugarskoj biti extremna ekonomska kriza posle par meseci od ulaska u EU.Hrvatska ne bi trpela,zasigurno da bi imali koristi jer su turisticka zemlja i sva proizvodnja im je okrenuta ka tome...ali industrijsko-poljoprivredne zemlje nemaju sada sta da traze u EU,mogu samo da izgube.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
17. listopada 2006. u 11:05

 partizan.NET Comix

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
17. listopada 2006. u 11:15
 ne vidim sliku?
  • Najnovije
  • Najčitanije