Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
17. listopada 2006. u 11:16

Kad si corav

Idi na partizan.net

[uredio djemba djemba]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
17. listopada 2006. u 11:18
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
17. listopada 2006. u 11:23
 jel to taribo west
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2005.
Poruka: 6.408
17. listopada 2006. u 11:23
atheistRAP je napisao/la:
 ne vidim sliku?
Vidi cijeli citat
  

Popijeni alkohol putem krvi dospeva bukvalno do svakog dela našeg tela. Dok se konzumira umereno i povremeno, jetra ga brzo preradi i tako prerađen lako se izluči iz organizma. Kod alkoholičara je drugačije. Usled velike učestalosti i velikih količina alkohola, njihova jetra nije u stanju da ga preradi u celini, te se zaostali alkohol i njegovi produkti u organizmu ponašaju kao otrov. Posledice njihovog dejstva su oštećenja gotovo svih organa u telu.
Među prvima strada jetra. Oštećenje jetre može biti od blagog, preko uvećane i masne jetre, pa sve do ciroze, neizlečive i smrtonosne bolesti. Usled stalnog iritirajućeg dejstva alkohola na sluzokožu želuca i dvanaestopalačnog creva može nastati čir, koji, ako se ne prekine dalja konzumacija može probiti zid želuca«, ili da se na telu čira može razviti tumor. Veoma česta posledica je i zapaljenje gušterače (pankreatitis), koje prate neizdrživi bolovi i visoka smrtnost, a kao posledice može da se razvije šećerna bolest, koja sama po sebi stvara nove tegobe.
Alkohol deluje i na kardiovaskularni sistem, te većina alkoholičara boluje i od povišenog krvnog pritiska, dok se kod pojedinih javlja i popuštanje i slabljenje srčanog mišića. Najosetljiviji na dejstvo alkohola su nervi. Usled alkoholnog oštećenja nerava mogu nastati slepilo, impotencija, bolovi i trnjenje u nogama, koje se može produbiti sve do nemogućnosti hoda. Spisak oboljenja se, nažalost, ne zaustavlja na ovome. Jednostavno, gotovo da ne postoji organ u telu na koji alkohol nema dejstva.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
17. listopada 2006. u 11:37
 pusti bre,sinoc me zena napila u pivnici...aaa...u losoj formi sam
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2006.
Poruka: 1.980
17. listopada 2006. u 20:45
  Pritvor osmorici navijača
Istražni sudija Okružnog suda u Čačku Branislav Stanić odredio je pritvor osmorici navijača fudbalskog kluba Borac, zbog sumnje da su počinili krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti. Stanić je rekao agenciji Beta da je odredio pritvor za Slobodana Gostiljca (23), Dragana Dragovića (22), Jovicu Ristića (23), Gorana Popovića (32), Zorana Vučićevića (28), Miloša Vučićevića (26), Marka Stamenkovića (18), koji su svi iz Čačka i Branka Nenadovića (32) koji je rođen u Čačku sa zvaničnom adresom boravka u Prištini. Čačanska policija je podnela krivične prijave protiv još 19 navijača zbog sumnje da su počinili isto krivično delo izazivanja nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti, potvrdila je agenciji Beta portparol policije Biljana Nastić. Beta
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
17. listopada 2006. u 20:52

DzoniPFC je napisao/la:
  Gorana Popovica (32),  Branka Nenadovica (32)
Vidi cijeli citat
  

Ovoj dvojci majmuna najveca kazna.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
17. listopada 2006. u 21:34
laki je napisao/la:

DzoniPFC je napisao/la:
  Gorana Popovica (32),  Branka Nenadovica (32)
Vidi cijeli citat
  

Ovoj dvojci majmuna najveca kazna.

Vidi cijeli citat
 

Zakon predvidja kaznu do 5 godina za "izazivanje verske, rasne ili nacionalne mržnje i/ili netrpeljivosti". A toj dvojici bi trebalo odrezati maksimum, bez mnogo diskusije. Pa neka onda navlače čaršave na glave do mile volje u nekom KPD Sremska Mitrovica, na primer. Stoka neotesana!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.04.2006.
Poruka: 1.952
17. listopada 2006. u 22:21
  Di ćeš čika Laki na vršnjaka ruku dignut??
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
18. listopada 2006. u 08:08

Mlađani je napisao/la:
  Di ćeš čika Laki na vršnjaka ruku dignut??
Vidi cijeli citat

Kako bre vršnjaka?
Pa oni su "male bebe" za Čika Lakija!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije