Pošto sam ovde najstariji (pretpostavljam), sećanja mi sežu u dalju prošlost kada je u SFRJ postojao SAMO JEDAN DRŽAVNI PROJEKAT-TIM, a zvao se JUGOSLOVENSKO sportsko društvo Partizan. Klub u čijoj su upravi obavezno sedeli najjači djenerali, koji je na korišćenje dobio OD DRŽAVE izgradjen stadion, koji je mogao da drpne/kidnapuje kojeg god igrača je hteo (u onom čuvenom smehotresnom tekstu, "Izaberi Partizan", koji se svako malo copy/paste po forumima se, npr., spominje "Plava Čigra" - igrač koji je doneo mnogo toga Partizanu, ali je u njega došao
po naredjenju iako je bio iz Zvezdaške porodice; bilo je takvih primera još dosta...). Povlastice koje je taj klub uživao u Titoslaviji nije imao niko, ni Hajduk, ni Dinamo ni Zvezda. Prema tome, ne serite više o tim glupim i izlizanim temama.
Eto vam plastične stolice pa kidajte. Dok se ne smirite.